Auto Euro – Przedstawiciel handlowy

24 czerwca 2019, 15:28 Oferta może być już nieaktualna

Obecnym celem firmy jest ugruntowanie pozycji na rynku oraz intensywny rozwój struktur sprzedaży, dlatego poszukujemy osób ambitnych, dynamicznych i otwartych na wyzwania, które aktywnie zaangażują się w wyznaczone cele a także w przyszłe projekty wdrożeniowe.

Przedstawiciel handlowy
Miejsce pracy: lubelskie

Zadania:

  • Aktywna obsługa istniejących oraz stałe pozyskiwanie nowych Klientów na powierzonym terenie
  • Dbanie o właściwy wizerunek firmy
  • Prezentacja oferty firmy oraz podpisywanie umów handlowych
  • Aktywne rozpoznawanie potrzeb Klientów
  • Monitorowanie rynku
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Czynne uczestnictwo w akcjach promocyjnych
  • Bieżące raportowanie przebiegu i wyników pracy
  • Stałe podnoszenie kwalifikacji i uczestniczenie w szkoleniach

Oczekiwania:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Doświadczenie w sprzedaży w branży motoryzacyjnej oraz znajomość regionu
  • Aktywne podejście do powierzonych zadań ukierunkowane na osiąganie wyznaczonego celu
  • Umiejętność budowania trwałych relacji z Klientami
  • Umiejętność ustalania priorytetów oraz efektywnego wykorzystania czasu
  • Gotowość do podejmowania nowych wyzwań i chęć do doskonalenia swoich umiejętności
  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy oraz pracy zespołowej
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktu, doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Zaangażowanie oraz odpowiedzialne podejście do rozwoju sprzedaży w regionie
  • Ważne prawo jazdy kat. B
  • Znajomość obsługa komputera (pakiet MS Office)

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Motywacyjny system wynagrodzeń – pensja podstawowa plus prowizja od sprzedaży
  • Atrakcyjny pakiet socjalny
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy: samochód, telefon, laptop
  • Pakiet szkoleń wprowadzających i rozwijających warsztat pracy
  • Duży poziom samodzielności i odpowiedzialności
  • Pracę w przyjaznej atmosferze opartej na wzajemnym szacunku i współpracy

CV prosimy przesyłać na adres m.wardawy@autoeuro.com.pl i g.pietras@autoeuro.com.pl.