Arkadia-Holding – Opiekun Rynku

18 marca 2019, 8:28 Oferta może być już nieaktualna

REGIONALNE PRZEDSTAWICIELSTWO zagranicznych firm, działających w branży motoryzacyjnej, reprezentujące kilku producentów części motoryzacyjnych, poszukuje współpracownika na stanowisko:

Opiekun Rynku

Region działania: Polska Zachodnia (opcjonalnie Kraje Bałtyckie i Kaliningrad)

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku handlowym w branży aftermarket motoryzacyjny (warunek konieczny)
  • Umiejętności sprzedażowe
  • Łatwość nawiązywania kontaktu z klientem
  • Pewność siebie, asertywność, orientacja na osiąganie celu
  • Dyspozycyjność – częste podróże
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Dobra znajomość języka angielskiego (opcjonalnie także rosyjskiego)

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju i realizacji zawodowej
  • Samodzielne stanowisko
  • Ciekawy zakres obowiązków
  • Współpracę z dynamicznym, międzynarodowym zespołem
  • Wysoką kulturę organizacyjną
  • Zarobki adekwatne do stanowiska oraz atrakcyjny system premiowy

Prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres: hr@arkadia-holding.eu

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych”.