Wielki Rajd przed Galą Mistrzów Warsztatu Inter Cars

, 2 stycznia 2013, 13:40

Inter Cars SA przygotował, jak co roku, specjalną akcję promocyjną powiązaną z Galą Mistrzów Warsztatu. Tym razem na uczestników czekają emocje rodem ze sportów motoryzacyjnych. Będzie klasyfikacja główna, będą i odcinki specjalne… Dla zwycięzców przygotowano nagrody o łącznej wartości 1 500 000 zł.

Gala Mistrzów Warsztatów to wydarzenie w całości poświęcone klientom Inter Cars. Jest to forma podziękowania i nagrody dla najaktywniejszych. Z roku na rok osiąga coraz większe rozmiary i oferuje uczestnikom kolejne atrakcje.

Zasady konkursu Inter Cars

Gala Mistrzów WarsztatuOd 15 stycznia do 15 maja 2013 roku będzie trwać promocja „Wielki Rajd”, w której udział mogą wziąć wszyscy klienci Inter Cars SA, którzy zarejestrują się, wypełniając odpowiedni formularz na stronie internetowej www.icms.eu. Przez cały ten okres będą podliczane zakupy produktów danych dostawców. Klienci z największymi obrotami wezmą udział w Gali, która odbędzie się w dniach 14-16 czerwca w hotelu Gołębiewski w Karpaczu. Zasada jest prosta, im więcej wydanych pieniędzy na premiowane produkty, tym wyższe miejsce w rankingu. Dlatego w czasie trwania promocji będzie można sprawdzać swoje miejsce na liście, wpisując numer klienta w specjalnej wyszukiwarce na stronie www.icms.eu. Dzięki temu będzie można kontrolować swoją pozycję i podjąć w związku z tym odpowiednie działania. Tak jak w sportach motorowych, także w przypadku naszego Rajdu ważne jest obranie odpowiedniej strategii. W sytuacji, kiedy do zajęcia oczekiwanego miejsca będzie brakować kilku punktów, straty można nadrobić poprzez zakupy danych grup produktowych. W imprezie obowiązywać będą trzy kategorie: warsztat osobowy, sklep lub sklep z warsztatem osobowym oraz rynek ciężarowy.

Nagrody dla zwycięzców

Skoda OctaviaOprócz uczestnictwa w Gali Mistrzów Warsztatów, na trzech uczestników z najwyższymi wynikami w każdej kategorii będą czekać samochody. Nagrody we wszystkich kategoriach (warsztat, sklep lub sklep z warsztatem i branża ciężarowa) są takie same: 1. miejsce –  Škoda Octavia, 2. miejsce – Škoda Rapid, 3. miejsce – Škoda Fabia. Jednak nie tylko uczestnicy z najwyższymi obrotami będą mieli szansę wyjechać nowym autem. Każdy z uczestników Gali może bowiem wygrać samochód Škoda Octavia Combi RS, jedną z dwóch Škód Octavii lub nagrody o wartości 10 000 zł w specjalnym losowaniu. Ponadto podczas samej gali będą prowadzone dodatkowe konkursy, w których można zdobyć kolejne atrakcyjne nagrody.

W „Wielkim Rajdzie” zawodnicy mogą wykazać się zarówno w klasyfikacji generalnej, jak i oesach. W tym wypadku będą to dodatkowe akcje promocyjne, w których można wygrać ciekawe nagrody. Nie tylko najwięksi mają szansę na ich zdobycie, ponieważ odcinki specjalne będą obejmować mniejsze grupy produktowe, w których dobre wyniki mogą uzyskać nawet nieduże warsztaty. Promocje dodatkowe będą trwać jeden miesiąc, co ułatwia osiągnięcie dobrych wyników przy znacznie mniejszych nakładach niż w przypadku głównej promocji.  Odbędą się trzy oesy, pierwszy zaczynie wraz z początkiem głównej promocji, czyli 15 stycznia 2013 r. i będzie trwał przez miesiąc. Następne zaczną się kolejno: 15 lutego i 15 marca. Nagrodą główną jest uczestnictwo w prawdziwym rajdzie na fotelu obok samego Krzysztofa Hołowczyca. Poza tym uczestnicy odcinków specjalnych będą mogli zdobyć limitowaną wersję kurtki rajdowej, przygotowaną specjalnie na tę okazję.

Wygraj Škodę Octavię RS

/wp-content/uploads/2013/01/50e4447b239a5zz.jpgNa starcie promocji „Wielki Rajd” uczestnicy otrzymają specjalną kartę magnetyczną oraz kluczyk do samochodu, które będą dystrybuowane razem z galową edycją Wiadomości IC. Oba przedmioty warto zachować. Symboliczny kluczyk może okazać się tym, dzięki któremu zwycięzca zasiądzie za kierownicą samochodu Škoda Octavia Combi RS. Na karcie zawarte będą dane klienta oraz jego numer, który będzie losowany podczas Gali Mistrzów Warsztatu. Kartę będzie można wykorzystać również przy wielu innych atrakcjach odbywających się w Karpaczu. Z czasem organizator przekaże więcej informacji, dotyczących wspomnianych dodatkowych konkursów i atrakcji.

Od początku stycznia 2013 r. dostępna będzie strona internetowa www.icms.eu, gdzie będzie można odnaleźć wszystkie informacje dotyczące Gali Mistrzów Warsztatów, promocji „Wielki Rajd” oraz „Odcinków specjalnych”.

Dowiedz się więcej

Konkurs działu części silnikowych Inter Cars
Konkurs działu części silnikowych Inter Cars

Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym przez Inter Cars SA. Do zdobycia 10 nagród. W łatwy sposób możesz stać się posiadaczem kurtki z logo Denso, bluzy z logo Bosch, plecaka Jansport (przeznaczonego dla transportu laptopa) lub elektronicznej ramki na zdjęcia. Aby zdobyć nagrodę, wystarczy między 13 a 18 grudnia 2012 r. wysłać wiadomość z odpowiedziami […]

Świąteczny zestaw upominkowy w IC Premia Plus
Świąteczny zestaw upominkowy w IC Premia Plus

Wielkimi krokami zbliża się okres Świąt Bożego Narodzenia, a co za tym idzie czas świątecznych zakupów. W programie lojalnościowym IC Premia Plus dostępny jest zestaw upominkowy, który może być świątecznym upominkiem dla najbliższych, przyjaciół czy kontrahentów. Święta z IC Premia Plus Świąteczny Zestaw Upominkowy to kilka drobiazgów, zapakowanych jako całość, które umilą jesienno-zimowe wieczory lub […]

Rozwiązanie konkursu działu części silnikowych Inter Cars
Rozwiązanie konkursu działu części silnikowych Inter Cars

10 szczęśliwców zdobyło nagordy w konkursie organizowanym przez Inter Cars. W puli nagród znalazły się kurtki z logo Denso, bluzy z logo Bosch, plecak Jansport, elektroniczna ramka na zdjęcia, a także zegarek, odtwarzacze mp3 i termos. Zwycięzcy w konkursie Paweł Kubiak – Bluza z logo Bosch (rozmiar XXL) + zegarek Michał Kozak – Bluza z […]

Katalog szkoleń Inter Cars na rok 2013
Katalog szkoleń Inter Cars na rok 2013

Inter Cars przygotował katalog szkoleń, które odbędą się w roku 2013. Tegoroczna oferta zawiera wiele nowości. Szkolenia Inter Cars w roku 2013 Oferta szkoleń została w tym roku zmodyfikowana po sugestiach klientów, tak aby lepiej dopasować się do rynku. Pojawiły się nowości takie jak szkolenie „Automatyczne skrzynie biegów (cz. 1 i cz. 2)", „Szkolenie techniczne […]

Wielki Rajd – promocja Inter Cars wystartowała
Wielki Rajd – promocja Inter Cars wystartowała

12 samochodów marki ŠKODA, nagrody o wartości 10 000 zł oraz 3 rajdowe spotkania z Krzysztofem Hołowczycem to tylko niektóre nagrody, które można zdobyć podczas promocji Inter Cars pod nazwą „Wielki Rajd”. Nagrody za 1,5 mln złotych w promocji Inter Cars Od 15 stycznia do 15 maja 2013 trwa promocja „Wielki Rajd”, w której udział […]

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 3 stycznia 2013, 11:59 0 0

Link nie działa:/

Odpowiedz