KAGERomania 2016 – Punkty x2

, 21 września 2016, 10:37

Od 19 do 30 września br. zakupy zawieszenia i amortyzatorów KAGER premiowane są w tegorocznej edycji KAGERomanii* PODWÓJNĄ liczbą punktów!

Podstawą do zaliczenia punktów są:

  • poprawna rejestracja na stronie www.kageromania.pl
  • zakupy potwierdzone fakturą VAT

 

* KAGERomania to promocja z wieloletnią tradycją, gdzie zarejestrowani Uczestnicy dokonujący zakupów produktów KAGER** w okresie jej trwania otrzymują punkty, które zamieniają na dowolnie wybrane nagrody z katalogu nagród.

Klienci chcący wziąć udział w promocji muszą:

  • w dniach od 1 lipca do 31 grudnia 2016 zakupić produkty KAGER za minimalną kwotę 100 zł netto,
  • zarejestrować się w promocji na dedykowanej akcji stronie www.KAGERomania.pl podając NIP firmy, numer faktury potwierdzającej zakupy produktów KAGER oraz koniecznie aktualne: adres e-mail i nr telefonu komórkowego,
  • aktywować indywidualne konto w KAGERomanii postępując zgodnie z instrukcjami podanymi w mailu potwierdzającym rejestrację.

Zakupy Klientów, którzy dokonali poprawnej rejestracji w promocji oraz aktywowali konto, przeliczane będą na punkty, które będzie można wymieniać na nagrody w katalogu.

Dowiedz się więcej

FOTA HIT – Kager odświeżacz klimatyzacji i nawiewów – w atrakcyjnej cenie!
FOTA HIT – Kager odświeżacz klimatyzacji i nawiewów – w atrakcyjnej cenie!

Od 19 do 23 września Fota oferuje odświeżacz klimatyzacji i nawiewów KAGER (indeks: 99-5024) w specjalnej cenie. Wspomniany odświeżacz będzie można nabyć za cenie: 6,49 zł netto.

Promocja RAICAM, AP na hamulce i sprzęgła.
Promocja RAICAM, AP na hamulce i sprzęgła.

W sieci sprzedaży Fota trwa promocja na hamulce RAICAM i sprzęgła AP Promocja trwa do 30.09 br. (lub wyczerpania zapasu nagród). Klienci kupując objęte promocją produkty o kumulowanej wartości 4 000 zł netto otrzymają nagrodę w postaci markowego czujnika ze statywem do pomiaru bicia tarcz hamulcowych. Więcej informacji na stronie dystrybutora.

Komentarze

Brak komentarzy