Ekstra złotówki przybliżają do zwycięstwa

, 23 marca 2016, 8:48

Wartościowe nagrody i pełna atrakcji Gala Biesiadna czekają na laureatów konkursu Gala Mistrzów Warsztatu, organizowanego przez Inter Cars. Do zwycięstwa przybliżą ich ekstra złotówki.

Konkurs kierowany jest do klientów Inter Cars, tj. warsztatów, sklepów z warsztatem i firm transportowych. Jego rozliczanie podzielono na 5 regionów, a zdobywanie punktów uwarunkowane jest realizacją planu miesięcznego.

Rywalizacja odbywa się etapowo, w 6 miesięcznych cyklach od 1 marca do 9 września. W każdym z nich 100 uczestników, którzy osiągną minimalny próg zakupowy i będą mieć najlepsze wyniki, otrzymają punkty w 3 kategoriach asortymentowych (produktów serwisowych, olejów i akumulatorów).

Extra złotówki

Tym, co zwiększa szansę na wygraną, są ekstra złotówki, czyli dodatkowe wartości doliczane do miesięcznych zakupów klienta. Uwzględniane są przy pozycjonowaniu w kategoriach asortymentowych, co oznacza, że pomogą znaleźć się wyżej w danej klasyfikacji. W efekcie uczestnik może zdobyć więcej punktów w danym cyklu. Trzeba jednak pamiętać, warunkiem do zdobycia extra złotówek, jest nabywanie towarów partnerów promocji. Podstawą do wyliczenia wartości, która zostanie dopisana klientowi, będą całkowite wartości zakupów premiowanych dostawców w czasie 1 miesiąca.

Partnerzy konkursu

Żeby pokazać mechanizm działania ekstra złotówek, przyjmijmy przykładową kwotę 10 000 zł wydawanych miesięcznie na asortyment dostawców biorących udział w konkursie.
Partnerzy konkursu podzieleni są na 3 grupy. W grupie 35% znajdują się Partnerzy Strategiczni, czyli: Bosch, Castrol, ZF, Sachs, Lemfӧrder oraz TRW. To oznacza, że jeśli klient kupi w danym miesiącu produkty którejś z tych marek o wartości 10 000 zł, wartość jego zakupów zostanie zwiększona o 35%, tj. do 13 500 zł.

Wśród partnerów, sklasyfikowanych w grupie 30%, są: Contitech, Filtron, ATE, Comma, Beru, Schaeffler Group (Luk, Ina, Fag, Ruville), Federal Mogul, Beral, Goetze, Moog, Jurid i Glyco. Kupując w wybranym miesiącu towary tych firm za łączną kwotę 10 000 zł, klient ma pewność, że dostanie ekstra złotówki w wysokości jej 30%. To oznacza, że do jego miesięcznych zakupów doliczone zostanie 3000 zł.

Z kolei w grupie 20% są Febi Bilstein i Valeo. Wydając na produkty tych partnerów 10 000 zł, klient zyskuje premię w wysokości 2000 zł.

Dzięki ekstra złotówkom, szanse na zajęcie wyższego miejsca w rankingu miesięcznym, a co za tym idzie, punktacji generalnej, są zdecydowanie większe. Każda ekstra złotówka przybliża więc uczestnika konkursu do zdobycia nagród. Najważniejszą z nich jest udział w Gali Biesiadnej, czyli wielkiej imprezie finałowej, która odbędzie się w dniach 7-9 października w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu. Oprócz luksusowego pobytu, na laureatów czeka tam występ znanych kabaretów (Paranienormalni, Abelard Giza i Kabaret pod Wyrwigroszem) oraz wyjątkowa, wieczorna gala.

Szczegółowe informacje na www.myintercars.com

Dowiedz się więcej

Gala Mistrzów Warsztatu – co zrobić, by wygrać
Gala Mistrzów Warsztatu – co zrobić, by wygrać

Każdy, kto zarejestrował się do udziału w konkursie Gala Mistrzów Warsztatu, flagowej i najważniejszej w roku akcji Inter Cars, powinien teraz aktywnie uczestniczyć w promocji, aby mieć szansę na zdobycie nagród oraz udział w Gali Biesiadnej. Motywacją do tego, by w pełni zaangażować się są z pewnością, czekające na zwycięzców, atrakcyjne nagrody. Główną jest udział […]

Więcej czasu na udział w tegorocznej Gali Biesiadnej
Więcej czasu na udział w tegorocznej Gali Biesiadnej

Okres trwania konkursu Gala Mistrzów Warsztatu, organizowanego przez Inter Cars, został wydłużony do 9 września. Oznacza to więcej czasu na to, by wziąć w nim udział i wygrywać atrakcyjne nagrody. Najważniejsza promocja organizowana przez Inter Cars kierowana jest do kluczowych klientów – warsztatów, sklepów z warsztatem oraz firm transportowych. Tegoroczna odsłona Gali Mistrzów Warsztatu wystartowała […]

Ostatnia eliminacja Motointegrator Królewski Winter Cup
Ostatnia eliminacja Motointegrator Królewski Winter Cup

120 załóg wzięło udział w ostatniej eliminacji rajdu Motointegrator Królewski Winter Cup. Najlepszy zawodnik – amator ukończył ją z czasem 8:58,06. W niedzielę odbyła się, ostatnia w tym roku, eliminacja cyklu Motointegrator Królewski Winter Cup. O tym, jak dużą popularnością i uznaniem zawodników, cieszy się ta impreza świadczy tempo, w jakim zapełniała się lista uczestników […]

Wiadomości Galowe Inter Cars
Wiadomości Galowe Inter Cars

Inter Cars przygotował specjalne wydanie Wiadomości, poświęcone w całości głównej promocji dystrybutora, czyli Gali Biesiadnej 2016. Publikacja stanowi wyczerpujące kompendium wiedzy na temat konkursu. Specjalne wydanie magazynu już wkrótce trafi do klientów Inter Cars na terenie całego kraju. Każdy może też przeczytać je w wersji elektronicznej:   Wiadomości Galowe, jak sama nazwa wskazuje, poświęcone są […]

Kabarety na Gali Biesiadnej Inter Cars
Kabarety na Gali Biesiadnej Inter Cars

Na zwycięzców konkursu Gala Biesiadna 2016 czeka wiele atrakcji. Jedną z nich będzie wieczór kabaretowy, podczas którego wystąpią najlepsi artyści w Polsce. Impreza finałowa, będąca zwieńczeniem konkursu Gala Biesiadna, obędzie się 7-9 października. Inter Cars zaprosi gości do Hotelu Gołębiewski w Karpaczu. Jednym z głównych punktów imprezy będzie wieczór kabaretowy. Podczas gali na scenie Inter […]

Komentarze

Brak komentarzy