Promocja „Kilometry Przyjemności z Jazdy” Liqui Moly z korzystniejszym przelicznikiem

, 23 czerwca 2014, 11:45

Firma Liqui Moly uatrakcyjniła promocję przygotowaną dla warsztatów oraz sklepów motoryzacyjnych. Obecnie obowiązuje w niej bardziej korzystny przelicznik, dzięki czemu o wiele łatwiej jest zdobyć voucher na paliwo o wartości 50 zł.

Aby wziąć udział w promocji należy dokonać zakupu kartonowej ilości jednego z dziewięciu promocyjnych artykułów, a następnie za pośrednictwem strony www.liqui-moly.pl zarejestrować unikalne kody znajdujące się w kartonach promocyjnych.

Od 1 czerwca 2014 r. wystarczy zarejestrować jedynie 3 kody. Wcześniej niezbędna była rejestracja 4 kodów.

Promocja trwa od 7 kwietnia 2014 r. do wyczerpania puli bonów paliwowych. Szczegółowe informacje w ulotce oraz na stronie internetowej www.liqui-moly.pl/.

Dowiedz się więcej

,,Kilometry Przyjemności z Jazdy” – promocja Liqui Moly
,,Kilometry Przyjemności z Jazdy” – promocja Liqui Moly

Firma Liqui Moly wprowadziła akcję promocyjną, w której można wygrać darmowy bon na paliwo o wartości 50 zł brutto. Akcja przygotowana jest dla warsztatów naprawy samochodów oraz sklepów motoryzacyjnych kupujących produkty Liqui Moly u oficjalnych dystrybutorów firmy. Aby wziąć udział w promocji należy dokonać zakupu kartonowej ilości jednego z dziewięciu promocyjnych artykułów, a następnie za […]

Komentarze

Brak komentarzy