Gala Mistrzów Warsztatu z Michelin

, 9 kwietnia 2014, 10:07

Kupując opony grupy Michelin, klienci Inter Cars zdobędą w kwietniu podwójną liczbę punktów w promocji Wielki Rajd. Oprócz tego wezmą udział w konkursie, w którym mogą wygrać zaproszenia na Galę Mistrzów Warsztatu.

Gala Mistrzów z Michelin to konkurs, w którym, kupując opony Michelin, Kleber, BF Goodrich i Kormoran w dniach 1 luty – 15 maja 2014 r., można wygrać:

  • bony zakupowe IC o wartości 5 500 zł, 3 500 zł i 1 500 zł
  • 10 zaproszeń na Galę Mistrzów Warsztatu

 

Dodatkowo produkty grupy Michelin biorą udział w III Odcinku Specjalnym, czyli punkty za ich zakupy w kwietniu liczone są podwójnie. Klienci zwiększają również swoją szansę na zdobycie w III Odcinku Specjalnym nagrody, jaką jest udział w spotkaniu motoryzacyjnym m.in. z Krzysztofem Hołowczycem na Autodromie Jastrząb pod Radomiem.

Materiał filmowy z I Odcinka Specjalnego:

Regulamin konkursu Gala Mistrzów z Michelin na stronie www.galamistrzow.pl

Dowiedz się więcej

Zwycięzcy pierwszego Odcinka Specjalnego Wielkiego Rajdu
Zwycięzcy pierwszego Odcinka Specjalnego Wielkiego Rajdu

Już dawno nie widziałem tyle tysięcy koni mechanicznych w jednym miejscu – tak Krzysztof Hołowczyc podsumował I spotkanie laureatów w ramach I Oesu Wielkiego Rajdu. Impreza została zorganizowana przez Inter Cars, a udział w niej wzięło 20 laureatów promocji. Rozstrzygnięcie pierwszego Oesu W miniony weekend laureaci promocji wzięli udział w spotkaniu m.in. z: Krzysztofem Hołowczycem, […]

Komentarze

Brak komentarzy