Kalendarz ProfiAuto 2018 – pierwsze zdjęcia

, 4 grudnia 2017, 13:09

Wysportowane dziewczyny, rajdowe samochody i tor wyścigowy – czy jest coś więcej, czego można oczekiwać od kalendarza warsztatowego? Najnowsze dzieło ProfiAuto będzie dostępne już wkrótce. Prezentujemy pierwsze ujawnione zdjęcia.

Znajome miejsce, znajome samochody, ale… w innej odsłonie. Kalendarz ProfiAuto na rok 2018 powstał z myślą o partnerach marki – sklepach i hurtowniach motoryzacyjnych zrzeszonych w sieci ProfiAuto oraz serwisach samochodowych pod szyldem ProfiAuto Serwis, w dobrze znanym im miejscu: na torze wyścigowym.

– Rok 2017 upłynął pod znakiem ProfiAuto Serwis. W ramach projektu ProfiRacing Cup przeszkoliliśmy setki mechaników z zakresu zarządzania warsztatem i dodatkowo zagwarantowaliśmy im dużą dawkę wrażeń na torze. Kalendarz na nadchodzący rok jest dopełnieniem podjętych przez nas działań oraz zapowiedzią ich kontynuacji w sezonie 2018 – podkreśla Michał Tochowicz, dyrektor ds. rozwoju i strategii ProfiAuto.

Zdjęcia do kalendarza powstały w iście warsztatowych warunkach: modelki zamieniły kuse stroje, wystylizowane fryzury i szpilki na kombinezony, kaski i sportowe obuwie. Sprawdziły się również jako serwisantki, czego efektem jest PitStopowa, wrześniowa karta kalendarza.

Sesję zrealizowano na Torze Jastrząb. Kalendarz w wersji papierowej już niedługo będzie można wygrać na profilu marki na Facebooku.