Menu
Informacje Części Technika Po godzinach
12.07 Szpachlowany… wahacz? Wyższy poziom druciarstwa w dostawczaku. 12.07 Konkurs Continental – wyniki 11.07 Kolejny ważny gracz aftermarketu jest przygotowany na elektryczną transformację 10.07 Akumulator nie lubi upałów – jak przedłużyć jego żywotność? 10.07 Jakie samochody mechanicy naprawiają najchętniej? Czy często odmawiają naprawy?

Engine Service

Parametry geometryczne silników spalinowych

Nie tylko wśród inżynierów i konstruktorów, ale także wśród użytkowników, często poruszanym tematem jest to, jakie główne wymiary powinien mieć silnik, aby być najbardziej wydajną, sprawną i żywotną jednostką napędową w danej kategorii. W tym artykule przedstawimy podstawowe kwestie konstrukcyjne, w oparciu o które określa się stosunek średnicy cylindra do skoku tłoka, liczbę cylindrów, czy […]

Engine Service jest polską siecią warsztatów samochodowych, założoną przez firmę CER-MOTOR (dystrybutora części silnikowych) w 2010 roku. Warsztaty sieci Engine Service specjalizują się w naprawach silników samochodowych, w tym w obróbce mechanicznej części. Sieć zrzesza ponad 300 warsztatów w całej Polsce. Każdy warsztat i szlifiernia sieci Engine Service posiadają certyfikaty, świadczące o jakości wykonywanych usług. Członkowie sieci mają możliwość korzystania z oferty firmy CER-MOTOR na preferencyjnych warunkach, zyskują także pełen dostęp do katalogów oraz możliwość uczestnictwa w programach lojalnościowych. Więcej informacji na temat sieci warsztatów Engine Service znajdziesz w tej kategorii artykułów.