Od Toyoty do Subaru: 800 różnych uszczelek głowicy cylindrów do modeli z Azji

18 października 2023, 23:58

Program Aftermarket marki VICTOR REINZ obejmuje obecnie około 800 różnych uszczelek głowicy cylindrów do samochodów z Azji. Oznacza to, że firma VICTOR REINZ ma w swojej ofercie dopasowane uszczelki głowicy cylindrów i zestawy uszczelek nawet do 95% wszystkich produkowanych w Azji modeli.

REINZ-Dichtungs-GmbH, firma koncernu Dana Incorporated z siedzibą w Neu-Ulm, należy do wiodących na świecie dostawców „service parts” w tym segmencie. VICTOR REINZ wkrótce rozszerzy swoją ofertę części zamiennych do azjatyckich modeli.

Wciąż nowe uszczelki głowicy cylindrów

W 2022 roku wśród 20 najważniejszych producentów samochodów na świecie było jedenaście koncernów z Azji o łącznych obrotach w wysokości 38,5 miliona pojazdów. Zajmująca 1. miejsce Toyota sprzedała w ubiegłym roku 10,48 miliona pojazdów. Firma VICTOR REINZ wytwarza uszczelki głowicy cylindrów i zestawy uszczelek między innymi dla marek Toyota, Nissan, Hyundai Motor Group, Mitsubishi, Honda, Mazda i Subaru. Dzięki zapytaniom klientów, plany wprowadzenia do programu Aftermarket dodatkowych uszczelek głowicy cylindrów do modeli azjatyckich rozwijają się pełną parą.

Program dla Azji w liczbach

Program Aftermarket ZKD firmy VICTOR REINZ dla Azji:

  • Toyota (227 ZKD)
  • Toyota (176 ZKD)
  • Hyundai Motor Group (123 ZKD)
  • Mitsubishi (81 ZKD)
  • Honda (73 ZKD)
  • Mazda (65 ZKD)
  • Subaru (51 ZKD)

Do niemal wszystkich uszczelek głowicy cylindrów firma VICTOR REINZ ma w programie także, niezbędne przy wymianie, pasujące zestawy uszczelek z odpowiednimi uszczelkami dodatkowymi i śrubami głowicy cylindrów – oczywiście w jakości OE.

Dzięki programowi Aftermarket „Azja”, firma VICTOR REINZ obsługuje nie tylko europejski, ale także azjatycki rynek części zamiennych dla modeli azjatyckich producentów samochodów. Udział modeli z Japonii i Korei Południowej jest bardzo wysoki, szczególnie na drogach USA i Afryki. Do cieszących się największym popytem uszczelek głowicy cylindrów należą uszczelki do silników modeli Toyota Auris i Corolla (rok produkcji od 2006 do 2018), Nissan Frontier i Navara (rok produkcji od 2000 do 2010) oraz Kia Ceed, Proceed i Soul (rok produkcji od 2005 do 2015).

Więcej informacji na stronie: www.victorreinz.com

Warsztaty i mechanicy-amatorzy z całego świata znajdą zamienne produkty uszczelnienie do dowolnego silnika w witrynie www.victorreinz.com. Po prostu wybierz w „Service & Downloads” punkt menu „Online Catalog” lub „PDF Catalog” i rozpocznij wyszukiwaniewedług producenta, modelu lub numeru silnika. Wkrótce otrzymasz wynik.

Katalog PDF oferuje po pobraniu także dodatkową możliwość wyszukiwania części zamiennych firmy VICTOR REINZ. Katalog obejmuje 42 katalogi marek samochodów osobowych. Także w przypadku poszukiwania wyłącznie konkretnego producenta można tutaj pobrać odpowiedni katalog marki w formacie PDF. Interaktywne katalogi PDF są oparte na TecDOc, a niemal każda pojedyncza część jest dostępna w formie kolorowej fotografii produktu. W ten sposób klient od razu wie, o jaką część chodzi. Także w przypadku zestawów części zamiennych można od razu rozpoznać, jaka część jest zawarta w każdym zestawie.

Dzięki programowi Aftermarket dotyczącemu modeli z Azji koncern Dana z Neu-Ulm jest międzynarodowym dostawcą na ogromnym rynku rosnącym. Celem jest dalsza rozbudowa i ciągła aktualizacja już teraz szerokiej oferty service parts dla azjatyckiego rynku części zamiennych.

Katalog online firmy VICTOR REINZ: www.victorreinz.com/online-catalog
Katalog PDF firmy VICTOR REINZ: www.victorreinz.com/online-catalog/PDF

Artykuł sponsorowany VICTOR REINZ

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!