Trico odświeża swoją gamę produktów linii Flex

11 października 2023, 13:54

Firma Trico wytwarzająca wycieraczki zaprezentowała nową gamę produktów linii Flex. Dzięki wprowadzonym zmianom wydajność wycieraczek z tej gamy miała ulec poprawie. 

Nowa gama Flex jest przez producenta przedstawiana jako bezszkieletowe wycieraczki klasy premium. Oferta skierowana jest nie tylko do użytkowników tego typu wycieraczek, ale także do osób, które korzystają z wycieraczek starszej generacji i chcą je wymienić na produkt wykonany w najnowocześniejszej, wiązkowej technologii.

Wycieraczki Trico Flex zostały zaprojektowane i wyprodukowane w całości w UE na liniach produkcyjnych OE firmy. Mają zapewniać bardzo skuteczne oczyszczanie szyby w każdych warunkach pogodowych, za sprawą oryginalnej konstrukcji wykorzystującej technologię podwójnych stalowych wielowypustów i unikalną formułę gumy.

Cała nowa gama Trico Flex wykorzystuje uproszczony system połączeń, który jak twierdzi producent, zapewnia kompatybilność niewielkiej liczby referencji z większością pojazdów na rynku. Producent wycieraczek Trico Flex przekazuje, że produkty tej linii zapewniają 95% pokrycia parku pojazdów za pomocą 14 numerów referencyjnych. Korzyścią dla sklepów i warsztatów ma być dzięki temu mocne ograniczenie wymaganej powierzchni magazynowej. Nowe opakowania, wykonane z kartonu (bez przezroczystej części z tworzywa sztucznego) mają w całości nadawać się do recyklingu.

– Nowości, które wprowadziliśmy wraz z nową gamą Flex, pokazują nasze zaangażowanie w dostarczanie najwyższej jakości rozwiązań na rynek części zamiennych. Jesteśmy niezmiernie dumni z tej nowej gamy. Cieszymy się nie tylko z bardzo wysokiej jakości wycieraczek Trico Flex, ale także z tego, że niewielka liczba referencji zapewnia prawie pełne pokrycie rynku, co ułatwia magazynowanie, dystrybucję i sprzedaż – przekazał Valentin Neagu, Product & Technical Support Manager – Wipers AM.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!