Modele samochodów za zakup olejów Shell

Uwaga!

Promocja prawdopodobnie jest już zakończona.

Trwa kolejna promocja sprzedażowa na produkty firmy Shell. Zakupy środków smarnych z oferty Shell u Autoryzowanego Dystrybutora Shell na portalu Allegro nagradzane są modelami samochodów z kolekcji Shell Motorsport.

Od wielu lat Shell jest partnerem najbardziej znanych marek biorących udział w różnych seriach sportów motorowych, takich jak Formuła E, wyścigi DTM, Supercars Championship czy rajdowe mistrzostwa świata. Wyposażone w napęd sprężynowy modele samochodów z kolekcji Shell Motorsport pozwalają poczuć namiastkę wyścigowych emocji.

Na chętnych czekają miniaturowe repliki wyścigówek w barwach zespołów związanych z Shell: BMW M4 Motorsport, Shell V-Power Racing Team Ford Mustang GT i Team Penske Ford Mustang GT.

Jak zdobyć jeden z trzech modeli samochodów z kolekcji Shell Motorsport? Wystarczy kupić w czasie trwania promocji środki smarne Shell za minimum 100 zł. Zakupu należy dokonać na profilu użytkownika SmA-Shell w Strefie Marek Allegro na portalu Allegro. Nagroda zostanie dostarczona razem z zakupionymi produktami.

Promocja obejmuje wszystkie środki smarne Shell z różnych rodzin, dostępne w ramach oferty Autoryzowanego Dystrybutora Shell na portalu Allegro. Są wśród nich oleje silnikowe do: samochodów osobowych z gamy Shell Helix, pojazdów hybrydowych z gamy Shell Helix Hybrid, pojazdów dostawczych, ciężarowych i użytkowych z rodziny Shell Rimula oraz motocykli – Shell Advance, ale nie tylko. Specjalna akcja sprzedażowa dotyczy również olejów przekładniowych Shell Spirax, olejów hydraulicznych Shell Tellus oraz specjalistycznych produktów Shell dla przemysłu.

Promocja potrwa do wyczerpania zapasu wszystkich modeli, jednak nie dłużej niż do końca marca 2022 roku.