Nowa edycja promocji VIP TO TRIP

Uwaga!

Promocja prawdopodobnie jest już zakończona.

Początkiem listopada dla wszystkich klientów Auto Partner uruchomiona została kolejna edycja wyjątkowej promocji VIP TO TRIP. Jak zwykle, uczestnicy zawalczą o udział w ekskluzywnym wyjeździe szkoleniowym w jedno z dwóch wybranych przez siebie miejsc – w kierunku słońca na Maderę lub w kierunku lodowca do doliny Stubai w Austrii.

W promocji trwającej od 1 listopada 2018 r. do 28 lutego 2019 roku premiowane są wszystkie zakupy dokonane w sieci sprzedaży Auto Partner SA na wybranych liniach – produktach partnerów akcji. Uczestnicy nie rywalizują między sobą, a jedynie muszą osiągnąć indywidualnie wyznaczone targety zakupowe na każdy miesiąc promocji. Organizator przewidział dwa niesamowite miejsca, w których zorganizuje wyjazdy szkoleniowe – nagrody w promocji. Uczestnicy mogą sami wybrać, czy wolą wygrzać się na słońcu i wyjechać na Maderę, czy też preferują zimowe szaleństwo i wybiorą się na lodowiec Stubai w Austrii. Wyboru należy dokonać do 3 grudnia 2018 r. poprzez specjalnie dedykowaną dla uczestników platformę www.viptotrip.pl. Na platformie po zalogowaniu można również śledzić swoje wyniki w promocji i stopień realizacji wyznaczonych targetów zakupowych.

Uczestnicy, którzy wybiorą wyjazd na Maderę, zanocują w czterogwiazdkowym, ekskluzywnym hotelu Rocomar Royal Orchid z pakietem all inclusive. Z tarasów hotelu rozpościera się niesamowity widok na Atlantyk, a do dyspozycji gości są trzy baseny, w tym basen naturalny z morską wodą, siłownia oraz strefa wellness. Ponadto organizator zaprosi uczestników na wyprawę jeepami 4×4, górski trekking, turnieje sportowe, jogging nad oceanem, a także szkolenia tematyczne i wieczory pełne atrakcji.

Z kolei uczestnicy wyjeżdżający do Austrii zatrzymają się w alpejskim hotelu Sporthotel Brugger, który położony jest w miejscowości Fulpmesi i dysponuje centrum odnowy biologicznej, sauną, solarium, grotą solną, fontanną Kneippa oraz salą relaksacyjną. Z każdego pokoju podziwiać można niesamowita alpejską panoramę, a do najbliższego wyciągu narciarskiego jest zaledwie kilometr drogi. Uczestnicy otrzymają czterodniowe ski passy w okolicach Doliny Stubai. Będą również mogli zrewidować swoje techniki jazdy dzięki wideoanalizie, a także wziąć udział w mini zawodach narciarskich. W międzyczasie organizowane będą również szkolenia tematyczne z branży, a wieczorami na wszystkich czekać będą liczne atrakcje.

Regulamin promocji oraz szczegóły wyjazdów dostępne są na stronie www.viptotrip.pl

Jeżeli i Ty chcesz przystąpić do tegorocznej edycji VIP TO TRIP i powalczyć o niesamowity wyjazd na Maderę lub do Austrii, skontaktuj się z najbliższym oddziałem Auto Partner SA, gdzie uzyskasz szczegółowe informacje na temat uczestnictwa.

Partnerami akcji VIP TO TRIP 2018/2019 są: MaXgear, Quaro, Alco, Meyle, Japanparts, NK, Rymec, Bosch, ContiTech, Delphi, Febi Bilstein, Kayaba, NGK, Mann Filter.