Kibicujesz czy grasz w Team Textar?

Uwaga!

Promocja prawdopodobnie jest już zakończona.

Większość drużyn zakończyła już udział w Mistrzostwach Świata w piłce nożnej. Tych, którzy chcą pozostać w grze w swoje szeregi zaprasza Team Textar.

W niedzielę, 15 lipca zakończy się piłkarski turniej w Rosji. Do tego dnia jest jeszcze szansa na dołączenie do Team Textar. Ta zabawa przyciągnęła już wiele osób z całego świata, które zarejestrowały się na stronie www.teamtextar.com, umieściły w wybranej karcie swoje zabawne zdjęcie i oznaczyły przynależność do reprezentacji danego kraju.

Wybrani zawodnicy mogą liczyć na jedną z nagród: Playstation 4 Pro VR, iPad Pro, Weber Genesis II Grill lub GoPro Hero 6. Pozostali kandydaci mają jeszcze szansę na otrzymanie jednej ze 111 piłek. Dodatkowo osoby, które w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram i Twitter) oznaczą swoją kartę hashtagiem #TeamTextar biorą udział w losowaniu jedenastu słuchawek BeatsX. Dwie z tych nagród trafiły do już do uczestników z Polski.

– Imprezy takie jak mistrzostwa świata w piłce nożnej cieszą się wielką popularnością pod każdą szerokością geograficzną co pokazuje, że sport łączy ludzi. Podobnie jak proponowana przez Textar zabawa, w której każdy może uczestniczyć –  mówi Karolina Gaweł, Koordynator Marketingu Regionalnego TMD Friction w Polsce – Podobnie jak na ulicy, na której wszyscy jesteśmy pełnoprawnym uczestnikiem ruchu drogowego. Tym co powinno nas łączyć to dbałość o bezpieczeństwo, a nie da się tego zapewnić bez sprawnego układu hamulcowego.