Nowy produkt oraz akcja promocyjna dla dotychczasowych klientów wyciągów spalin NORFI

Uwaga!

Promocja prawdopodobnie jest już zakończona.

Wraz z wprowadzeniem na rynek polski nowego modelu Pojedynczego wyciągu spalin z balanserem, firma NORFI Polska dla swoich obecnych klientów zorganizowała specjalną akcję promocyjną.

„Uznaliśmy, że nasi dotychczasowi klienci powinni mieć możliwość poszerzenia funkcjonalności posiadanych wyciągów NORFI tak jak to mogą zrobić nowi klienci nabywając nasz nowy produkt. Oznacza to, że klienci posiadający wyciąg spalin NORFI, nie muszą kupować nowego produktu, lecz mogą zamówić tylko odpowiednie komponenty, by uzyskać identyczną funkcjonalność za mniejsze  pieniądze”. – Mówi Jędrzej Siwek, specjalista ds. marketingu w NORFI Polska.

Akcja promocyjna oprócz poprawy jakości pracy w warsztatach i serwisach samochodowych, pokazuje że produkty NORFI nawet w swych podstawowych wersjach, to nie jednorazowy zakup, lecz inwestycja na długi czas, która – jak każda dobra inwestycja – w przyszłości procentuje.

Zmiana podwieszenia węża ze standardowej linki na balanser korzystnie wpływa na ergonomię pracy, a więc i czas poświęcony na obsługę wyciągu. Zastosowanie balansera wydłuża również żywotność węża wyciągowego w codziennym użyciu, przecież nieraz dochodzi do sytuacji w których pracownik – czasem bezwiednie – ciągnie wąż po podłodze, narażając go na przetarcia bądź inne, mechaniczne uszkodzenia.

Akcja promocyjna jest skierowana do wszystkich dotychczasowych klientów, którzy posiadają pojedynczy lub podwójny wyciąg spalin NORFI. Wykaz modeli objętych promocją znajduje się na stronie www.norfi.pl/blog/promocja-balansery.

Akcja potrwa do końca czerwca 2016 roku, szczegóły promocji oraz pomoc techniczno-handlowa będą udzielane pod numerem 32 495 87 87 bądź e-mailem: info@norfi.pl