Pojedź na motocyklową wyprawę do Hiszpanii

Uwaga!

Promocja prawdopodobnie jest już zakończona.

By wygrać tygodniowy wyjazd z TRW i Motofiestą do Centrum Testowego Motocykli Yamaha, położonego w okolicach kurortu Alicante, wystarczy kupić produkty TRW za 150 zł i wymyślić hasło, które najtrafniej charakteryzuje markę TRW. Zwycięża 5 osób.

TRW produkuje klocki i tarcze hamulcowe, przewody hamulcowe i sprzęgłowe w oplocie stalowym, pompy hamulcowe sprzęgła, kierownice, podnóżki i wiele innych części i akcesoriów do motocykli.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy kupić produkty TRW za minimum 150 złotych i wymyślić hasło, które najtrafniej charakteryzuje tę markę, a następnie zapisać je na karcie konkursowej. Kartę trzeba wysłać ją do Motogen.pl wraz z kopią paragonu i wyciętą etykietą produktu. 5 zwycięzców, którzy wymyślą najciekawsze hasła pojedzie na tygodniowy wyjazd z Motofiestą do Centrum Testowego Motocykli Yamaha w Hiszpanii. Tam na każdego będzie czekał nowy motocykl, a doświadczony przewodnik wskaże najciekawsze nadmorskie i górskie trasy.

Zwycięzcom konkursu TRW i Motofiesta zapewnią przelot, zakwaterowanie w willi z ogrodem i basenem, wyżywienie w miejscowej restauracji serwującej lokalne potrawy i – co najważniejsze – nowy motocykl Yamaha MT-09 Tracer wraz z paliwem. Przez sześć dni laureaci będą jeździć najciekawszymi trasami w całej okolicy. Standardowa cena takiego wyjazdu to 899 euro – bez kosztów przelotu i paliwa.

Wybrzeże Costa Blanca to nie tylko trasy motocyklowe. Przy okazji można zwiedzić wiele ciekawych zabytków, zobaczyć jedno z największych akwariów na świecie czy bawić się w licznych miejscowych klubach.

Szczegóły na www.motogen.pl/TRW lub w warsztatach i salonach motocyklowych.