Ekstra złotówki przybliżają do zwycięstwa

Uwaga!

Promocja prawdopodobnie jest już zakończona.

Wartościowe nagrody i pełna atrakcji Gala Biesiadna czekają na laureatów konkursu Gala Mistrzów Warsztatu, organizowanego przez Inter Cars. Do zwycięstwa przybliżą ich ekstra złotówki.

Konkurs kierowany jest do klientów Inter Cars, tj. warsztatów, sklepów z warsztatem i firm transportowych. Jego rozliczanie podzielono na 5 regionów, a zdobywanie punktów uwarunkowane jest realizacją planu miesięcznego.

Rywalizacja odbywa się etapowo, w 6 miesięcznych cyklach od 1 marca do 9 września. W każdym z nich 100 uczestników, którzy osiągną minimalny próg zakupowy i będą mieć najlepsze wyniki, otrzymają punkty w 3 kategoriach asortymentowych (produktów serwisowych, olejów i akumulatorów).

Extra złotówki

Tym, co zwiększa szansę na wygraną, są ekstra złotówki, czyli dodatkowe wartości doliczane do miesięcznych zakupów klienta. Uwzględniane są przy pozycjonowaniu w kategoriach asortymentowych, co oznacza, że pomogą znaleźć się wyżej w danej klasyfikacji. W efekcie uczestnik może zdobyć więcej punktów w danym cyklu. Trzeba jednak pamiętać, warunkiem do zdobycia extra złotówek, jest nabywanie towarów partnerów promocji. Podstawą do wyliczenia wartości, która zostanie dopisana klientowi, będą całkowite wartości zakupów premiowanych dostawców w czasie 1 miesiąca.

Partnerzy konkursu

Żeby pokazać mechanizm działania ekstra złotówek, przyjmijmy przykładową kwotę 10 000 zł wydawanych miesięcznie na asortyment dostawców biorących udział w konkursie.
Partnerzy konkursu podzieleni są na 3 grupy. W grupie 35% znajdują się Partnerzy Strategiczni, czyli: Bosch, Castrol, ZF, Sachs, Lemfӧrder oraz TRW. To oznacza, że jeśli klient kupi w danym miesiącu produkty którejś z tych marek o wartości 10 000 zł, wartość jego zakupów zostanie zwiększona o 35%, tj. do 13 500 zł.

Wśród partnerów, sklasyfikowanych w grupie 30%, są: Contitech, Filtron, ATE, Comma, Beru, Schaeffler Group (Luk, Ina, Fag, Ruville), Federal Mogul, Beral, Goetze, Moog, Jurid i Glyco. Kupując w wybranym miesiącu towary tych firm za łączną kwotę 10 000 zł, klient ma pewność, że dostanie ekstra złotówki w wysokości jej 30%. To oznacza, że do jego miesięcznych zakupów doliczone zostanie 3000 zł.

Z kolei w grupie 20% są Febi Bilstein i Valeo. Wydając na produkty tych partnerów 10 000 zł, klient zyskuje premię w wysokości 2000 zł.

Dzięki ekstra złotówkom, szanse na zajęcie wyższego miejsca w rankingu miesięcznym, a co za tym idzie, punktacji generalnej, są zdecydowanie większe. Każda ekstra złotówka przybliża więc uczestnika konkursu do zdobycia nagród. Najważniejszą z nich jest udział w Gali Biesiadnej, czyli wielkiej imprezie finałowej, która odbędzie się w dniach 7-9 października w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu. Oprócz luksusowego pobytu, na laureatów czeka tam występ znanych kabaretów (Paranienormalni, Abelard Giza i Kabaret pod Wyrwigroszem) oraz wyjątkowa, wieczorna gala.

Szczegółowe informacje na www.myintercars.com