Nowe promocje w programie lojalnościowym producenta części

Uwaga!

Promocja prawdopodobnie jest już zakończona.

Program lojalnościowy Delphi Team Club umożliwia zbieranie punktów, które można później wymieniać na nagrody, w zamian za zakup produktów Delphi. W marcu program oferuje swoim uczestnikom trzy promocje. Członkowie klubu zauważą też odświeżoną szatę graficzną strony i poszerzony katalog nagród.

Promocje Delphi Team Club:

  • Mistrzowska promocja z replikami piłek Euro 2016
  • 2 x więcej punktów za zakup produktów Delphi oznaczonych jako produkt miesiąca
  • Extra punkty za nowości
     

Ponadto program Delphi Team Club uruchomił specjalną promocję, w której pomaga finansować zakup urządzeń diagnostycznych. Więcej szczegółów na stronie http://www.delphi-teamclub.pl/.

Nowe funkcjonalności w Delphi Team Club

Firma Delphi wprowadziła ostatnio nowe funkcjonalności do swojego programu Delphi Team Club. Dzięki temu jest on bardziej przyjazny w obsłudze dla użytkownika. Strona, dostępna w odświeżonej szacie graficznej, zawiera obecnie katalog nagród rozszerzony do ponad 200 pozycji – włączając karnety/bony, sprzęt RTV, sprzęt AGD, multimedia, narzędzia, produkty dla dzieci oraz produkty Delphi.

O Delphi Team Club

Program Delphi Team Club, uruchomiony w 2010 roku, ma na chwilę obecną ponad 6 500 zarejestrowanych użytkowników. Jest on skierowany do dystrybutorów hurtowych i stacji obsługi działających na polskim niezależnym rynku części zamiennych. Klienci kupujący produkty Delphi zbierają punkty, które kumulują się na ich indywidualnych kontach, zamieszczonych na oficjalnej stronie internetowej http://www.delphi-teamclub.pl/. Każde z kont jest dostępne za pośrednictwem loginu i hasła. Zebrane punkty mogą zostać w dowolnym momencie wymienione na atrakcyjne nagrody, między innymi telewizory i zestawy audio czy sprzęt AGD. Klienci chcący przystąpić do Delphi Team Club, zostaną poproszeni o wypełnienie formularza dostępnego na oficjalnej stronie internetowej Klubu. Na stronie znajdują się również wszystkie szczegóły dotyczące promocji.