VIP TO TRIP 2016

Uwaga!

Promocja prawdopodobnie jest już zakończona.

Wśród nagród w długoterminowej promocji „VIP TO TRIP 2016” organizowanej przez Auto Partner SA jest wyjazd na Gran Canarię.

To już kolejna odsłona dobrze znanej promocji, która w tym roku skierowana jest zarówno do stałych, jak i nowych klientów dystrybutora. W trakcie jej trwania, czyli od 1 lutego do 31 sierpnia, premiowane będą zakupy marek MaXgear, Meyle, Alco, NK i Japanparts.

Klienci, którzy osiągną indywidualnie ustalone targety zakupowe wyjadą w październiku w niezapomnianą podróż na Gran Canarię – jedną z najbardziej znanych i najpiękniejszych wysp Archipelagu Wysp Kanaryjskich. A na miejscu organizator zapewnia: wycieczki, w trakcie których poznać będzie można lokalną kulturę i najciekawsze zakątki wyspy, gwarantowane wodne atrakcje Water Sport Fun, znakomicie położony hotel w centrum kurortu, muzykę na żywo, liczne animacje, gry oraz zabawy.

Podobnie jak w poprzednich latach, dla klientów uruchomiona została specjalna platforma viptotrip.pl, gdzie na bieżąco można śledzić swoje wyniki w promocji.

Aby przystąpić do tegorocznej edycji VIP TO TRIP 2016, należy skontaktować się z najbliższym oddziałem Auto Partner SA po szczegółowe informacje na temat uczestnictwa.