Wystartowała jubileuszowa promocja

Uwaga!

Promocja prawdopodobnie jest już zakończona.

Firma Auto Land świętuje w tym roku swoje 25-lecie. Z tej okazji ruszyła specjalna, jubileuszowa promocja. W jej pierwszej części (Vol. 1) wygrać można między innymi jeden z 25 wyjazdów na mecz reprezentacji Polski podczas Euro 2016.

Promocja oparta jest na zasadzie sprzedaży premiowej. Klienci za zakupy otrzymają punkty promocyjne, które będą mogli wymienić na nagrody rzeczowe lub zasilić nimi ranking i powalczyć o jeden z 25 biletów. Ranking będzie dostępny na specjalnie przygotowanej stronie, www.25lat.auto-land.pl, poświęconej akcji i będzie odświeżany na bieżąco. Dzięki temu każdorazowe zasilenie da widoczny na ekranie efekt w postaci natychmiastowego skoku w rankingu. 25 klientów z najwyższym wynikiem punktowym wygra nagrodę główną – ekskluzywny wyjazd na Euro wraz z przelotem, wyżywieniem, zakwaterowaniem w hotelu oraz biletem na mecz.

Dodatkowo po każdym miesiącu promocji organizator wyłoni 25 laureatów nagród miesiąca, którzy wykazali się największym przyrostem punktów promocyjnych w porównaniu do ubiegłego miesiąca. Ponadto laureaci nagrody miesiąca będą mogli skorzystać z dostępnej wyłącznie dla nich oferty wyposażenia warsztatowego w jubileuszowych cenach promocyjnych.

Akcja trwa od 1 stycznia do 30 kwietnia. Szczegóły na stronie internetowej dystrybutora.