„Kupuj z Nagrodami” – zakończenie promocji

Uwaga!

Promocja prawdopodobnie jest już zakończona.

Promocja Inter Cars „Kupuj z Nagrodami” właśnie się zakończyła. Zebrane w niej punkty można wymieniać na nagrody tylko do 31 grudnia 2015 r., dlatego warto się pospieszyć.

Aby sprawdzić stan posiadania punktów należy wejść na stronę https://25lat-intercars.pl/

Po zalogowaniu każdy z klientów będzie mógł sprawdzić, ile punktów zebrał i jakie nagrody może za nie zdobyć. A jest w czym wybierać, ponieważ na uczestników czeka 2,5 miliona cennych upominków, m.in. narzędzia i sprzęty warsztatowe, odzież, sprzęt RTV/AGD, tablety, szkolenia, czeki hotelowe oraz doładowania karty IC Premia Cash.

Punkty zebrane w promocji „Kupuj z Nagrodami” można wymieniać na nagrody tylko do 31 grudnia 2015 r. Aby to zrobić, wystarczy zalogować się na stronie www.ic25.pl lub https://25lat-intercars.pl/, wejść na strony dedykowane promocji i w pasku na górze ekranu wybrać zakładkę KATALOG NAGRÓD. Dla ułatwienia nagrody zostały pogrupowane tematycznie. Każda pozycja z listy odpowiada innej kategorii, a ich pozycjonowanie nie jest przypadkowe. Przed uruchomieniem promocji została przeprowadzona ankieta, w której spytano, jakie nagrody klienci chcieliby widzieć w oferowanych w Inter Cars promocjach. W zdecydowanej większości na pierwszym miejscu znalazły się narzędzia i akcesoria z wyposażenia warsztatowego. Wykaz nagród z tej kategorii znajduje się w zakładce WARSZTAT. Można wybrać nagrody takie jak akcesoria, szkolenia, RTV/AGD, ubrania i podróże.

Każdy kto nie znajdzie w katalogu nagród dla siebie, może punkty zdobyte podczas promocji w całości wymienić na doładowanie karty IC Premia Cash. Wchodząc w Katalogu Nagród w zakładkę IC Premia Cash, można zobaczyć ilość punktów zdobytych w promocji i to za jaką kwotę można doładować swoją MultiKartę. Jest to o tyle korzystne, że w tym przypadku przysługuje bonus 20%. W normalnym rozliczeniu 10 punktów zdobytych w promocji „Kupuj z Nagrodami” to 10 zł. Natomiast w przypadku zasilenia karty IC Premia Cash 10 punktów to 12 złotych. MultiKarta jest równoważnym środkiem płatniczym w Inter Cars SA, dlatego warto się zastanowić, która opcja z nagrodami będzie najbardziej korzystna.