Promocja Kupuj z Nagrodami trwa

Uwaga!

Promocja prawdopodobnie jest już zakończona.

Do 30 listopada trwa promocja Kupuj z Nagrodami, w której mogą wziąć udział klienci Inter Cars. Każdego miesiąca na konta uczestników promocji z całej Polski trafiają punkty o wartość ok. 1 000 000 zł.

W promocji mogą wziąć udział klienci Inter Cars SA reprezentujący warsztat, sklep z warsztatem, sklep motoryzacyjny lub firmę transportową. Promocja to sprzedaż premiowana, w której za zakupy dokonane w Inter Cars SA, klientom naliczane są punkty. Promocja ta premiuje wszystkie zakupy dokonane od 1 lutego do 30 listopada bieżącego roku. Dlatego ci klienci, którzy jeszcze nie dołączyli do tej akcji, mają ostatnią szansę, by to zrobić. Może okazać się, że na ich koncie jest całkiem spora suma punktów. Wystarczy zarejestrować się na stronie www.ic25.pl lub www.25lat-intercars.pl. Zarejestrowani uczestnicy mogą samodzielnie zdecydować, czy szybko wymienić posiadane punkty na wybrane nagrody czy zaczekać na zebranie większej liczby punktów i zaopatrzyć się w bardziej atrakcyjny sprzęt. A im więcej punktów, tym lepsze nagrody.

Extra złotówki

Liczba punktów otrzymywanych za zakupy zależna jest od kwot wydanych w Inter Cars. Można ją też dodatkowo zwiększyć, przekraczając ustalone progi kwotowe oraz zbierając tzw. „Ekstra Złotówki”. Klient otrzymuje „Ekstra Złotówki”, kupując wskazane produkty dostawców, którzy są partnerami promocji. W zależności od producenta każda wydana złotówka powiększa swoją wartość o 30% lub 20% lub 10%. Np. klient, który wydał 100 zł na produkt firmy Bosch, Castrol lub ZF, otrzyma punkty za równowartość 130 zł.

Kupuj z Nagrodami – opony

Kupując opony Continental oraz Michelin, klient ma szansę otrzymać dodatkowe punkty do elektronicznej skarbonki w każdym z miesięcznych cykli rozliczeniowych. Za każde 1 000 zł zakupów opon otrzyma dodatkowe 10 pkt do skarbonki.

Kupuj z Nagrodami – CASTROL

Dodatkowe punkty można też otrzymać, używając kod promocyjny z ulotki znajdującej się w opakowaniach zbiorczych Castrol Edge Titanium FST™ 5W-30 LL.
Za wielopak 4×5 L można otrzymać 25 punktów natomiast za 4×4 L 20 punktów.

Promocja dotyczy wyłącznie opakowań zbiorczych produktu Castrol Edge Titanium FST™ 5W-30 LL, indeksy: EDGE 5W30 LL 4LX4 KARTON oraz EDGE 5W30 LL 5LX4 KARTON. Promocyjne kody umieszczone są w opakowaniach zbiorczych.

Kupuj z Nagrodami – 4 x WIĘCEJ PKT ZA ZAWIESZENIE

Kolejnym sposobem na zdobycie extra punktów jest realizacja planów zakupowych na elementy zawieszenia. Za każdy 1000 zł wydanych w ramach planu, klient otrzyma 45 punktów.

Nagrody

Tak jak już wspomniano, zarejestrowani uczestnicy mogą samodzielnie zdecydować, czy szybko wymienić posiadane punkty na wybrane nagrody czy zaczekać na zebranie większej liczby punktów i wymienić na większe nagrody. Kolejną opcją jest wymiana wszystkich punktów na doładowanie karty IC Premia Cash po korzystnym przeliczniku większym o 20%. Po zalogowaniu każdy z klientów będzie mógł sprawdzić, ile punktów zebrał do tej pory i jakie nagrody może za nie zdobyć. A jest, w czym wybierać, ponieważ na uczestników czeka 2,5 miliona cennych upominków, m.in. narzędzia i sprzęty warsztatowe, odzież, sprzęt RTV/AGD, tablety, szkolenia, czeki hotelowe oraz doładowania karty IC Premia Cash.

Katalog nagród

Najważniejszym elementem promocji „Kupuj z Nagrodami” jest katalog nagród. Zdobyte w programie punkty można wymieniać na atrakcyjne nagrody. Wystarczy zalogować się na stronie www.ic25.pl lub www.25lat-intercars.pl, wejść na strony dedykowane promocji i w pasku na górze ekranu wybrać zakładkę KATALOG NAGRÓD. Nagrody zostały pogrupowane tematycznie. Każda pozycja z listy odpowiada innej kategorii, a ich pozycjonowanie nie jest przypadkowe. Przed uruchomieniem promocji została przeprowadzona ankieta, w której spytano, jakie nagrody klienci chcieliby widzieć w oferowanych w Inter Cars promocjach. W zdecydowanej większości na pierwszym miejscu znalazły się narzędzia i akcesoria z wyposażenia warsztatowego. Wykaz nagród z tej kategorii można znaleźć w zakładce WARSZTAT. Można wybrać nagrody takie jak akcesoria, szkolenia, RTV/AGD, ubrania i podróże.

Bonus 20% w IC Premia Cash

Osoby, które nie znalazły w katalogu nagród dla siebie mogą punkty zdobyte podczas promocji w całości wymienić na doładowanie karty IC Premia Cash. Jest to rozwiązanie o tyle korzystne, że w tym przypadku klienci otrzymują bonus 20%. Środki zgromadzone na karcie można wykorzystać w bieżących zakupach dokonywanych w Inter Cars SA.

Wchodząc w Katalogu Nagród w zakładkę IC Premia Cash, można zobaczyć, liczbę zebranych punktów w promocji i to, za jaką kwotę można doładować swoją MultiKartę. Jest to o tyle korzystne, że w tym przypadku przysługuje bonus 20%. W normalnym rozliczeniu 10 punktów zdobytych w promocji „Kupuj z Nagrodami” to 10 zł. Natomiast w przypadku zasilenia karty IC Premia Cash, 10 punktów to 12 złotych. MultiKarta jest równoważnym środkiem płatniczym w Inter Cars SA, dlatego warto się zastanowić, która opcja z nagrodami będzie najbardziej korzystna.

 

Wszystkie szczegółowe informacje, liczba zebranych punktów, pełen wykaz nagród i regulaminy promocji Kupuj z Nagrodami dostępne są po zalogowaniu się na stronie www.ic25.pl lub www.25lat-intercars.pl. Na obu stronach obowiązuje to samo hasło i login login.