Promocja TEXA w Inter Cars: W zestawie taniej

Uwaga!

Promocja prawdopodobnie jest już zakończona.

W sieci Inter Cars można nabyć profesjonalny zestaw diagnostyczny TEXA: AXONE 4 + Navigator TXTs z dwoma dowolnie wybranymi typami oprogramowania TEXA w promocyjnej cenie.

Sercem AXONE 4 jest oprogramowanie operacyjne IDC4 PREMIUM, które dzieli ekran na cztery przesuwne pola menu (Diagnostyka, Pomiary, Dane, Ustawienia) by umożliwić bezpośredni dostęp do najczęściej stosowanych funkcji serwisowych, regulacyjnych i kontrolnych. Oprogramowanie IDC4 PREMIUM oddaje do dyspozycji użytkowników zarówno zasoby diagnostyczne jak i bazę danych z interaktywnymi schematami elektrycznymi, szczegółowymi kartami systemów i komponentów systemowych, danymi mechanicznymi i biuletynami technicznymi.

Navigator TXTs jest najbardziej kompletnym i wszechstronnym narzędziem gamy NAVIGATOR'ów i jest w stanie wykonać diagnostykę wszystkich typów pojazdów: CAR, TRUCK, AGRI, CONSTRUCTION, BIKE, MARINE.

TXTs umożliwia wykonanie testów auto diagnostycznych, wśród których są: odczyt i kasowanie błędów, odczyt parametrów systemu i stanów aktywacji, regulacje i konfiguracje, gaszenie kontrolek serwisowych i poduszek powietrznych, konfiguracje centralek, konfiguracje kluczyków i pilotów.

Kupując zestaw i odbierając oprogramowanie w promocyjnej cenie można zaoszczędzić nawet 11 400 zł netto.

Indeks: TEX AXONE4 SET/25IC. Więcej urządzeń na stronie: wszystkodlawarsztatu.pl