Multipromocja i inne akcje w Inter Parts

Uwaga!

Promocja prawdopodobnie jest już zakończona.

5 maja ruszyła VIII edycja multipromocji, której organizatorem jest Inter Parts. Akcja odbywająca się pod hasłem „This is Inter Parts” obejmuje oferty produktowe ponad 20 marek. Nagrodami są między innymi skutery marki SYM dla trzech najlepszych klientów oraz ponad pół tysiąca nagród rzeczowych o łącznej wartości przekraczającej ćwierć miliona złotych. Akcja zakończy się 5 sierpnia.

Warunkiem udziału w promocji jest zalogowanie się do serwisu www.promocje.interparts.pl. Za pośrednictwem tej strony klienci mogą na bieżąco kontrolować wartość wykonanych zakupów i wybierać dostępne nagrody.

Oprócz „This is Inter Parts” dystrybutor przygotował akcje promocyjną na produkty marki Zimmerman. Od 30 kwietnia do 30 maja klienci kumulują zakupy,  za które otrzymają nagrody:

  • 1000 zł netto – koszulka polo oraz 2x środek do czyszczenia hamulców i sprzęgła 600ml  (K2 W105)
  • 600 zł netto – 4 x środek do czyszczenia hamulców i sprzęgła 600ml
  • Dystrybutor uruchomił także promocję na produkty marki Bilstein, która trwa od 4 maja do 30 czerwca. Klienci, którzy dokonają zakupów amortyzatorów tej marki, mogą liczyć na:
  • 4000 zł netto – klucz dynamometryczny Condor lub bon zakupowy agito.pl o wartości 200 zł
  • 2000 zł netto – wysokiej jakości kurtka przeciwdeszczowa HI-TEC lub bon zakupowy agito.pl o wartości 100 zł
  • 1000 zł netto – plecak rowerowy lub koszulka polo marki 4F
     

Po spełnieniu warunków akcji, klient nabywa prawo do nabycia wymienionych powyżej nagród w promocyjnej cenie 1 zł + VAT. Szczegółowe Informacje na temat  wszystkich akcji promocyjnych oraz  regulaminy znajdują się na stronie www.promocje.interparts.pl