Już dwa miesiące rywalizacji o tytuł Mechanika Roku za nami

Uwaga!

Promocja prawdopodobnie jest już zakończona.

Trwa ostatni miesiąc kwalifikacji Konkursu Mechanik Roku 2015. To ostatni moment, aby zarejestrować się w konkursie i walczyć o tytuł Mechanika Roku. Wygrana to cenne nagrody, prestiż oraz promocja warsztatu i mechanika.

Na zwycięzcę konkursu o tytuł Mechanika Roku 2015 czeka wiele atrakcyjnych nagród. Wśród nich samochód osobowy oraz elementy wyposażenia warsztatowego. Pula tegorocznych nagród wynosi już ponad 200 000 zł i nadal rośnie!

Partnerami konkursu oraz sponsorami nagród są: Bosch, Castrol, ATE, KAGER, Philips, Raicam, ZF (SACHS) oraz SKF.

Konkurs składa się z dwóch etapów: Kwalifikacji oraz Półfinału i Finału. Kwalifikacje rozpoczęły się 1 marca i potrwają jeszcze do 31 maja 2015r. Reprezentanci każdego z Uczestników zbierają w tym czasie na swoich kontach punkty za testy oraz zakupy produktów Partnerów. 50 Reprezentantów z największą ilością punktów zakwalifikuje się do II etapu konkursu – półfinału. Podczas kwalifikacji Reprezentanci mają do rozwiązania 3 testy wiedzy technicznej. Z każdego testu mogą zdobyć maksymalnie 10 punktów. Każdy z testów udostępniany jest wyłącznie w terminie określonym w regulaminie konkursu. Od 5 maja Reprezentanci mają okazję sprawdzić się i zdobyć ostatnie, w tej edycji konkursu, 10 punktów w teście kwalifikacyjnym. III test kwalifikacyjny dostępny będzie do 25 maja.

W czasie kwalifikacji odbywa się równoległa rywalizacja na OS-ach (Odcinkach Specjalnych). Każdy odcinek specjalny ma jednego Partnera. Uczestnicy ścigają się na każdym OS-e w zakupach produktów Partnera oraz odpowiadając na pytania dotyczące jego oferty. Pytania publikowane są na kontach zarejestrowanych uczestników na czas danego OS-a. OS-a wygrywa ten Reprezentant, który zdobędzie najwięcej punktów za zakupy i test. Punkty zdobyte na każdym OS-e powiększają szanse zajęcia wysokiego miejsca w klasyfikacji generalnej. Reprezentant wygrywający OS odbiera Dziką Kartę udziału w Półfinale. Oznacza to, że ma zapewnione zaproszenie na event finałowy. Do tej pory odbyły się Odcinki Specjalne: Bosch, Castrol, ATE, KAGER i Philips. Do zdobycia zostały jeszcze trzy Dzikie Karty w OS: Raicam, ZF(SACHS) i SKF.

50 Reprezentantów Uczestników, którzy w Kwalifikacjach zgromadzą najwięcej punktów, awansuje do półfinału konkursu. W półfinale weźmie też udział 8 zwycięzców Odcinków Specjalnych, którzy otrzymali Dzikie Karty. Półfinał i finał konkursu planowany jest w terminie 19-20 czerwca 2015 r., w jednej z nadmorskich miejscowości. W półfinale Reprezentanci Uczestników rozwiązują testy wielokrotnego wyboru. Finał rozegra się między 5 Reprezentantami z najwyższym wynikiem punktów z testów. Zwycięzca konkursu otrzymuje tytuł Mechanika Roku 2015 i nagrodę główną – samochód osobowy.

Na wszystkich finalistów czekają wartościowe bony na zakupy oraz wyposażenie warsztatowe. Do rywalizacji Organizator zaprasza wszystkie warsztaty samochodowe działające na terenie Polski.

Więcej na www.mechanikroku.fota.pl lub na profilu Konkursu na Facebooku: www.facebook.com/KonkursMechanikRoku