Wiosenna promocja filtrów kabinowych

Uwaga!

Promocja prawdopodobnie jest już zakończona.

Firma VASCO FILTERS zachęca do dokonywania zakupów filtrów kabinowych. Obecnie do każdego filtra tej marki dodawany jest gratisowy gadżet.

Promocja obejmuje filtry kabinowe i polega na dodawaniu do każdego filtra zapachu samochodowego gratis. Promocja przeznaczona jest dla wszystkich podmiotów rynku części zamiennych.

Wiosna to najlepszy czas na wymianę filtrów kabinowych ponieważ:

  • Filtry podczas okresu jesienno-zimowego szybciej ulegają zanieczyszczeniom;
  • Wysoko wydajne filtry kabinowe są najbardziej potrzebne podczas wiosennego okresu pylenia roślin;
  • Aby efektywnie zapobiegać pyłkom i bakteriom, a także brzydkim zapachom należy wymieniać filtry kabinowe co najmniej co 15 000 km lub przynajmniej raz w roku.

 

Oferta VASCO FILTERS to obecnie 316 referencji filtrów kabinowych, z czego 207 w wersji standardowej oraz 109 referencji w wersji z węglem aktywnym.

Filtry przeciwpyłkowe nazywane także filtrami kabinowymi oczyszczają powietrze, które zasysane bezpośrednio znad drogi, wtłaczane jest przez układ wentylacji lub klimatyzację do kabiny pasażerskiej samochodów. Większość produkowanych obecnie aut posiada w standardowym wyposażeniu takie filtry, gdyż nie traktuje się ich już jako synonim luksusu, lecz przede wszystkim wymóg bezpieczeństwa. Szybko pojawiające się uczucie zmęczenia, katar sienny, łzawienie lub trudności w oddychaniu mają zdecydowanie negatywny wpływ na refleks kierowców i mogą stanowić realne zagrożenie bezpieczeństwa na drodze. Symptomy takie często wywoływane są przez zanieczyszczenia dostające się wraz z powietrzem zasysanym do kabiny samochodu. Stężenie poszczególnych rodzajów zanieczyszczeń w powietrzu zależy od wielu czynników takich jak pora roku, warunki pogodowe, uciążliwość lokalnego przemysłu oraz natężenie ruchu drogowego. W kabinach samochodów nie wyposażonych w filtr przeciwpyłkowy zapylenie powietrza może osiągnąć nawet sześciokrotnie wyższe stężenie niż na zewnątrz pojazdu, gdyż przy włączonym nawiewie powietrza kabina działa jak osadnik.

 

Szczegóły na www.vascofilters.com.pl