Inter Cars przypomina o promocjach z okazji 25-lecia

Uwaga!

Promocja prawdopodobnie jest już zakończona.

Inter Cars SA zachęca klientów, którzy jeszcze nie zarejestrowali się na stronie promocyjnej: www.ic25.pl, aby nie zwlekali z decyzją.

W komunikacie Inter Cars czytamy:

„Przed nami Święta Wielkanocy, czyli chwila na wyciszenie i możliwość rodzinnego spędzenia czasu. Warto skorzystać i odpocząć od codziennych spraw. Jednak tuż po Świętach zapraszamy Państwa na stronę www.ic25.pl. Tych klientów Inter Cars SA, którzy nie mieli jeszcze okazji zarejestrować się w żadnej z promocji, zachęcamy, żeby to zrobili. Przygotowaliśmy aż 3 wyjątkowe promocje: Gala Mistrzów Warsztatu, Kupuj z Nagrodami oraz Łap Nagrody."

Po zalogowaniu się klienci będą mogli sprawdzić wyniki, zamawiać nagrody oraz uczestniczyć w konkursach. Do zdobycia wiele atrakcyjnych nagród na czele z dwuosobowym zaproszeniem na uroczystą kolację galową, która odbędzie się w wyjątkowym otoczeniu Stadionu Narodowego. Podczas kolacji zostanie rozlosowane wśród laureatów konkursu 10 nagród po 25 000 zł.

W przypadku promocji Wielka Gala Mistrzów Warsztatu oraz Kupuj z Nagrodami, jedna wartość zakupów będzie liczona podwójnie. Dlatego hasłem przewodnim promocji jest „jedne zakupy – wiele korzyści”. Klienci Inter Cars dokonujący codziennych zakupów niezbędnych w prowadzonej działalności, zbierają punkty w obu promocjach. Rejestracja na www.ic25.pl jest warunkiem koniecznym, żeby wziąć udział we wszystkich konkursach.

 

Korzystając z okazji, Zarząd oraz pracownicy Grupy Inter Cars SA, życzą wszystkim Czytelnikom naszego portalu, spokojnych i radosnych Świąt Wielkanocnych.