Mechanik Roku 2015 – ruszyły Odcinki Specjalne

Uwaga!

Promocja prawdopodobnie jest już zakończona.

W ramach tegorocznej edycji konkursu Mechanik Roku 2015 rozpoczął się właśnie cykl Odcinków Specjalnych, a za około tydzień pierwsza Dzika Karta trafi do zwycięzcy OS Bosch.

Przez kolejnych osiem tygodni, uczestnicy konkursu Mechanik Roku, będą mieli okazję sprawdzić się w kolejnych Odcinkach Specjalnych. Rywalizacja toczyć się będzie o Dzikie Karty, ale przede wszystkim o tytuł Mechanika Roku 2015 i samochód.

W tegorocznej edycji konkursu Mechanik Roku 2015, kontynuowana będzie rywalizacja na tzw. Odcinkach Specjalnych. Tegoroczne Odcinki Specjalne rozpoczęły się 30 marca i będą trwać do 23 maja 2015 roku. W każdym Odcinku Specjalnym wyłoniony zostanie jeden zwycięzca z największa ilością punktów za zakupy produktów Partnera OS-a oraz punkty z testu. Otrzyma on Dziką Kartę, pozwalającą na udział w półfinałach konkursu.

Organizator zaplanował osiem sześciodniowych OS-ów, a każdy z nich będzie nosił nazwę jednego z partnerów konkursu Mechanik Roku 2015. Partnerem pierwszego Odcinka Specjalnego jest firma Bosch. Kolejni Partnerzy OS-ów to: Castrol, ATE, Kager, Philips, Raicam, ZF (Sachs) i SKF.

Odcinki Specjalne dają szansę na zdobycie ekstra punktów w klasyfikacji generalnej. Zakupy partnera OS, w czasie trwania tegoż OS, są nagradzane podwójnymi punktami. W czasie OS-ów dostępne są też krótkie testy, sprawdzające wiedzę uczestników na temat oferty produktowej danego Partnera. Prawidłowe odpowiedzi, to dodatkowe punkty w klasyfikacji generalnej.

Więcej informacji na temat konkursu na www.mechanikroku.fota.pl