II edycja AP EXPERT – czas na I test wiedzy

Uwaga!

Promocja prawdopodobnie jest już zakończona.

Na początku marca ruszyła II edycja promocji dla warsztatów: „AP EXPERT – Wybitny wśród ekspertów”, w którym Auto Partner SA wyłania mechanika roku 2015.

Promocja skierowana jest do klientów warsztatowych firmy Auto Partner SA, którzy dokonają zakupów w czasie trwania promocji i wypełnią testy na specjalnie przygotowanej platformie www.apexpert.pl. Tytuł Wybitnego wśród ekspertów to wyróżnienie i nobilitacja, ale by go otrzymać nie wystarczą same umiejętności. Potrzebna także jest duża wiedza z zakresu mechaniki pojazdowej.

Eliminacje do Wielkiego Finału, który odbędzie się 12 września 2015 r. właśnie ruszyły.

W dniach 1-14 kwietnia będzie dostępny pierwszy z czterech testów (jednokrotnego wyboru), który pozwoli ocenić nie tylko poziom wiedzy teoretycznej, ale także umożliwi zdobycie dodatkowych punktów, a przez to zwiększy szansę na udział w Wielkim Finale. Główna nagroda, oprócz wspaniałego tytułu mechanika roku, to najnowszy model Volkswagen Passat 2015, który otrzymał już prestiżowy tytuł Car of the Year.

Na pozostałych finalistów czekają także zestawy sprzętu warsztatowego i weekend pełen mocnych emocji. Wszyscy finaliści, czyli 100 najlepszych ekspertów, będzie  zaproszonych na event z udziałem gwiazd polskiej estrady, znanych konferansjerów. Nie zabraknie także niezapomnianych rajdowych wrażeń, które zapewni zespół rajdowy RMF 4RACING Team.

Szczegóły promocji na stronie: www.apexpert.pl