Narzędzia pod choinkę

Uwaga!

Promocja prawdopodobnie jest już zakończona.

Z okazji zbliżających się wielkimi krokami świąt Bożego Narodzenia, w sklepie internetowym ProfiTechnik rozpoczęła się akcja „Narzędzia pod choinkę”. W puli wyselekcjonowanych produktów można znaleźć między innymi zestawy narzędzi w obniżonych cenach.

W ramach kampanii „Narzędzia pod choinkę” specjaliści ProfiTechnik przygotowali sprawdzone i docenione przez klientów propozycje narzędzi – prezentów pod choinkę. W wyselekcjonowanej świątecznej puli znajdują się nie tylko pojedyncze narzędzia, ale również zestawy wkrętaków, kluczy czy szczypiec.

Kilka opcji cenowych „na każdą kieszeń” w granicach 100, 200 i 300 zł zostało dostosowanych w zależności od przeznaczenia narzędzi i potrzeb użytkowników. W akcji świątecznej można nabyć firmowe produkty Wera, Knipex, Heyco, Parat, Tajima czy Irega. Narzędzia Wera są do kupienia w solidnych i eleganckich opakowaniach nadających się na prezent.

Oznakowane specjalnym symbolem akcji świątecznej produkty będą dostępne po obniżonych cenach w sklepie www.profitechnik.pl do 31 grudnia. Do każdego zakupu w ramach akcji „Narzędzia pod choinkę” dołączona będzie niespodzianka gratis.