Wymień stary tester OBD na najnowszy

Uwaga!

Promocja prawdopodobnie jest już zakończona.

Delphi przedłużyło promocję dotyczącą wymiany starych testerów OBD na najnowszy model DS150 NEW VCI z programem CAR MAX, do końca roku.

Wymianie podlegają testery Delphi poprzedniej generacji, testery OBD innych producentów, podrabiane, nielegalne testery Delphi. Posiadacze wyżej wspomnianych mogą wymienić je na najnowszy tester diagnostyczny Delphi DS150E_NEW_VCI.

Tylko do 31 grudnia 2014 tester będzie dostarczany z najnowszym oprogramowaniem diagnostycznym do samochodów osobowych i dostawczych R2.2014. Jest to jednorazowa aktualizacja. Klienci, chcący dokonywać w przyszłości aktualizacji mogą wykupić roczny abonament (SV10516).

Zestaw DS150E NEW VCI zawiera:

  • Interfejs komunikacji z pojazdem (VCI) wykorzystywany do diagnostyki, wraz z możliwością przeprowadzania pełnej diagnostyki OBD, rejestracji danych (flightrecorder) i systemem monitorowania napięcia w akumulatorze.
  • Mini Bluetooth – w celu zapewnienia bezprzewodowej komunikacji.
  • Klucz zabezpieczający USB.

 

Od maja 2014 roku firma Delphi wprowadziła dodatkowe zabezpieczenie testera w postaci klucza USB. Wersje programu, począwszy od R1.2014,  w celu uruchomienia wymagają zastosowania klucza. Nowe zabezpieczenie ma na celu ochronę interesów zarówno Delphi jak i użytkowników testerów Delphi przed nieuczciwą konkurencją ze strony posiadaczy nielegalnego oprogramowania.
Równolegle Delphi prowadzi intensywne działania mające na celu wyciągnięcie konsekwencji prawnych od nieuczciwych sprzedawców jak i użytkowników podrabianych urządzeń. Używanie nielegalnego oprogramowania jest karalne, niezależnie od tego czy było ono wykorzystywane w dobrej czy złej woli.

Wszyscy ci, którzy zostali wprowadzeni w błąd przez nieuczciwych sprzedawców mogą zakupić tester Delphi DS150E NEW VCI wraz z najnowszym oprogramowaniem w promocyjnej cenie. Warunkiem jest zwrot podrabianego testera.

Więcej szczegółów można uzyskać u Dystrybutorów Delphi.