Promocyjna oferta aktualizacji licencji testerów mega macs

Uwaga!

Promocja prawdopodobnie jest już zakończona.

HELLA Gutmann wznawia akcję Recovery związanej z aktualizacją oprogramowania urządzeń. Akcja skierowana jest do użytkowników urządzeń serii mega macs ze starszą wersją oprogramowania. W jej ramach, niezależnie od wersji oprogramowania, która jest w urządzeniu, klient otrzymuje najnowsze aktualne oprogramowanie oraz minimum licencję UPDATE na kolejny rok od daty zakupu pakietu Recovery.

Dostępne są 2 warianty akcji:

  • Recovery Package 1 – licencja Update Plus (samochody) na kolejne 12 miesięcy – cena katalogowa: 3 500 zł netto
  • Recovery Package 3 – pakiet z licencjami Update & Repair Plus Light [HGS-Data] na kolejne 12 miesięcy – cena katalogowa: 4 800 zł netto
     

Akcja trwa od 04 listopada do 31 grudnia 2014 roku i dotyczy urządzeń dotyczy urządzeń: mega macs 42, mega macs 42 SE, mega macs 50, mega macs 55 (o numerze katalogowym powyżej 30000) oraz mega macs 66.

W przypadku skorzystania z oferty promocyjnej i niezgłoszenia rezygnacji z przedłużenia licencji update, po upływie 12 miesięcy licencja zostanie automatycznie przedłużona na kolejny rok.

Szczegółowe informacje dotyczące zamówień i realizacji pakietów Recovery można uzyskać pod numerem telefonu 22 514 17 95 lub e-mailem: Hella-gutmann@hella.com.