Oferta dla „nabitych w podróby testerów”

Uwaga!

Promocja prawdopodobnie jest już zakończona.

Posiadacze nieoryginalnego testera Autocom (tzw. podróbki) mają możliwość jego wymiany za pośrednictwem firmy WSOP na w pełni oryginalne urządzenie. Oferta przygotowana przez szwedzkiego producenta jest ważna tylko do końca 2014 roku.

Od niemal dwóch lat na polskim rynku pojawiają się podróbki testerów diagnostycznych Autocom. Firma WSOP – przedstawiciel Autocom w Polsce – informowała o tym już ponad rok temu. Od szwedzkiego oryginału podróbkę różni: wygląd, ergonomia użytkowania, jednak przede wszystkim funkcjonalność oprogramowania i brak możliwości jego aktualizacji. Niestety cena jest na tyle kusząca, że w Polsce już co najmniej kilkadziesiąt osób zdążyło się nabrać na ofertę oszustów.

– „Firma Autocom, aby przeciwdziałać podrabianiu swoich produktów już końcem 2013 roku wprowadziła specjalne zabezpieczenia. Teraz szwedzki producent wyciąga rękę do wszystkich tych, którzy weszli w posiadanie nieoryginalnego testera i umożliwia wymianę podróbki na oryginał." – mówi product manager w firmie WSOP, Paweł Wegiera.

Aby skorzystać z tej oferty trzeba skontaktować się z firmą WSOP. Należy przygotować wyraźne zdjęcie posiadanego urządzenia oraz jego tabliczki znamionowej. Na tej podstawie firma WSOP przedstawi indywidualną wycenę dotyczącą zakupu oryginalnego testera Autocom CDP+. Aby wziąć udział w tej akcji niezbędne jest odesłanie posiadanego urządzenia do WSOP.

Kupując w ramach tej oferty oryginalny tester Autocom można zyskać: dożywotnią gwarancję (pod warunkiem posiadania ważnej licencji), dostęp do wszystkich wspólnych kompetencji Autocom i oryginalnych części zamiennych, roczną (bezpłatną) aktualizację oprogramowania od momentu jego aktywacji.

– „Zachęcamy do skorzystania z tej propozycji. Zapytanie o cenę i przesłanie zdjęć nie zobowiązuje do zakupu testera." – dodaje Paweł Wegiera.

Promocja trwa do końca 2014 roku i dotyczy tylko tych klientów, którzy odeślą do firmy WSOP posiadane urządzenie najpóźniej do 22 grudnia 2014. Więcej informacji udziela Paweł Wegiera z firmy WSOP, tel. (32) 332-49-30.