Mechanik Roku na finiszu

Uwaga!

Promocja prawdopodobnie jest już zakończona.

Zakończyły się zmagania w ramach Odcinków Specjalnych, będących częścią kwalifikacji do półfinału konkursu Mechanik Roku 2014. Uczestnikom zostało już niewiele czasu, aby dostać się do półfinałowej 50-tki. Ostatni etap kwalifikacyjny kończy się 31 października.

W poniedziałek wyłoniono zwycięzcę ostatniego Odcinka Specjalnego. W sumie w ciągu ponad dwóch miesięcy rozdano 8 Dzikich Kart.

Ostatecznie do półfinału trafili: Henryk z miejscowości Żyrowa (zwycięzca OS ATE), Katarzyna z miejscowości Stanowice (zwyciężczyni OS Bosch), Karol z Piły (zwycięzca OS Castrol), Paweł z miejscowości Miechów/kKrakowa (zwycięzca OS FEBI), Jarosław z miejscowości Śliwice (zwycięzca OS KAGER), Paweł ze Szczecina (zwycięzca OS Philips), Krzysztof z miejscowości Kałuszyn (zwycięzca OS Raicam) oraz Wojciech z miejscowości Lulkowo – zwycięzca ostatniego OS, który odbył się pod patronatem marki SKF.

Pozostałe 50 miejsc w półfinale nadal czeka na Uczestników, którzy w kwalifikacjach otrzymają najwięcej punktów za testy i zakupy produktów Partnerów konkursu. Zostało już niewiele czasu, ponieważ kwalifikacje kończą się 31. października 2014 r. Pula nagród w tym roku to ponad 200 000 zł. Wśród nagród znajduje się samochód osobowy oraz wyposażenie warsztatowe.

Więcej na temat konkursu na stronie www.mechanikroku.fota.pl