Nowa edycja promocji VIP TO TRIP dla klientów Auto Partner SA

Uwaga!

Promocja prawdopodobnie jest już zakończona.

W kwietniu ruszyła kolejna edycja promocji VIP TO TRIP organizowanej przez Auto Partner SA przy wsparciu licznych partnerów. Klienci organizatora mogą wygrać jeden z dwóch proponowanych wyjazdów szkoleniowych – na grecką wyspę Korfu oraz na Islandię.

Uczestnicy promocji po zalogowaniu do platformy www.viptotrip.pl zobaczą dwa indywidualnie wyliczone dla siebie targety zakupowe do zrealizowania na towarach partnerów akcji. Osiągnięcie wskazanego celu zakupowego jest gwarantem otrzymania nagrody – możliwości wyruszenia w tygodniową podróż pełną wrażeń i emocji.

Realizacja pierwszego targetu zakupowego nagrodzona zostanie wyjazdem szkoleniowym na grecką wyspę Korfu. Z kolei klienci, którzy zrealizują drugi target zakupowy, będą mieli okazję wyruszyć na Islandię.

Promocja trwa od 1 kwietnia do 30 listopada 2023 r. Uczestnicy swoje postępy i stopień realizacji targetów zakupowych śledzić mogą na platformie www.viptotrip.pl. Tam też można zapoznać się z regulaminem promocji.

Partnerami tegorocznej edycji VIP TO TRIP są:

Partnerzy Tytularni: MaXgear, Bosch, Quaro, MEYLE, ZF (Sachs, Lemförder, TRW, ZF)

Partnerzy Główni: ROOKS, NK, Continental, KYB, Magneti Marelli, MANN, NRF, RYMEC, Schaeffler (LuK, INA, FAG), Textar, VARTA, ATE, febi, Valeo, SKF, Castrol, OSRAM

Partnerzy Techniczni: Blue Print, Meat & Doria, FAI

Baner promocji Vip To Trip