Woopauto – współpracownik firmy

30 kwietnia 2020, 15:32

Firma Woop Automotive, właściciel platformy sprzedaży produktów motoryzacyjnych bezpośrednio od Producentów, Importerów i Dystrybutorów poszukuje

Współpracowników
(określony obszar działania)

Od kandydatów oczekujemy:

  • prowadzenia własnej działalności gospodarczej,
  • doświadczenia w pracy handlowej z warsztatami, firmami transportowymi, sklepami,
  • znajomości lokalnego rynku (powiat, województwo),
  • prawa jazdy kategorii B,
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów,
  • biegłości w poruszaniu się w środowisku internetowym.

Opis stanowiska:

  • budowanie swojej własnej bazy klientów,
  • popularyzacja systemu WOOP marketplace,
  • prezentacja oferty w formie telefonicznej, mailowej i osobistej,
  • analiza rynku pod kątem możliwych nowych źródeł dochodu,
  • budowanie długofalowych relacji handlowych.

Oferujemy:

  • elastyczny czas pracy,
  • możliwość pracy zdalnej,
  • wynagrodzenie prowizyjne na poziomie gwarantującym motywację,
  • wdrożenie i materiały handlowe,
  • dla wybranych możliwość prowadzenia agencji handlowych.

Prześlij swoje CV na: praca@woopauto.com lub skontaktuj się z nami telefonicznie w dniach roboczych w godz. 8-20 pod numerami telefonów: 730 303 035 / 36

Skontaktuj się z nami. Sprawdź nas na www.woopauto.com i dołącz do naszego zespołu.