VanKing Celkar Group – Specjalista ds. doboru części samochodowych

30 września 2019, 10:37 Oferta może być już nieaktualna

VanKing Celkar Group to producent i dystrybutor części do samochodów dostawczych z siedzibą w Niepołomicach. Firma istnieje od ponad 25 lat i od samego początku opiera się wyłącznie na polskim kapitale. Obecnie sprzedaje swoje produkty w 30 krajach i pracuje dla nas ponad 160 osób w Polsce, Rosji oraz na Łotwie. Specjalizacja w segmencie aut dostawczych pozwala nam zapewnić najbardziej kompleksową ofertę części do tego typu samochodów na rynku polskim. W związku z bardzo szybkim rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. doboru części samochodowych – sklep stacjonarny
Warszawa

Opis stanowiska:

  • Kompleksowa obsługa Klientów w sklepie stacjonarnym (sklep obsługujący lokalne serwisy, małe floty i odbiorców detalicznych)
  • Przyjmowanie i rejestrowanie zamówień, dobór części, fakturowanie, dbanie o stan magazynu
  • Proaktywne działania sprzedażowe (informowanie o aktualnych promocjach itd.)
  • Dbałość o pozytywny wizerunek marki

Wymagania:

  • Dobra znajomość części samochodowych lub zainteresowanie branżą motoryzacyjną – chęć przyswojenia wiedzy i rozwoju w tym kierunku
  • Umiejętność doboru części do samochodów: IVECO, RENAULT, FIAT
  • Wcześniejsze doświadczenie w branży ( na stanowisku Sprzedawcy, Mechanika,
    Doradcy Serwisowego) mile widziane
  • Pozytywne nastawienie do pracy i klientów (kontakt bezpośredni, telefoniczny, mailowy)
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office)
  • Uczciwość, dokładność, skrupulatność
  • Chęć podjęcia długofalowej współpracy

Oferujemy:

  • Stabilną współpracę z atrakcyjnym systemem prowizji od osiągniętych wyników
  • Długoterminową współpracę z firmą o długiej tradycji i mocnej pozycji na rynku w skali całej Europy
  • Możliwość rozwoju, szkoleń i awansu

Osoby zainteresowane prosimy o złożenie aplikacji klikając w poniższy przycisk:

Szczegóły dotyczące pracy w firmie VanKing Celkar Group Sp. z o.o. na stronie https://vanking.pl/firma/praca

Zachęcamy do odwiedzenia strony na Facebook oraz LinkedIn.