VanKing Celkar Group – Przedstawiciel Handlowy

13 marca 2019, 8:52 Oferta może być już nieaktualna

VanKing Celkar Group to producent i dystrybutor części do samochodów dostawczych z siedzibą w Niepołomicach. Firma istnieje od ponad 25 lat i od samego początku opiera się wyłącznie na polskim kapitale. Obecnie sprzedaje swoje produkty w 30 krajach i pracuje dla nas ponad 150 osób w Polsce, Rosji oraz na Łotwie. Specjalizacja w segmencie aut dostawczych pozwala nam zapewnić najbardziej kompleksową ofertę części do tego typu samochodów na rynku polskim. W związku z bardzo szybkim rozwojem do naszej siedziby w Niepołomicach poszukujemy kandydata na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy – branża części samochodowych

Miejsce: Tarnów

Opis stanowiska:

  • Poszukiwanie nowych kontrahentów, negocjowanie warunków współpracy,
  • Oferowanie i prezentowanie całościowej oferty Firmy wraz z nowościami i bieżącymi promocjami,
  • Obsługa procesu sprzedaży,
  • Serwis posprzedażowy (obsługa reklamacji, nadzorowanie rozliczeń),
  • Przygotowywanie raportów i analiz oraz podejmowanie działań, które zmierzają do zwiększenia sprzedaży i/lub pozyskania nowych klientów,
  • Monitorowanie konkurencji,
  • Dobieranie części z wykorzystaniem katalogów elektronicznych,
  • Bezpośrednie raportowanie wyników do Dyrektora Handlowego.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość części samochodowych i branży poparta doświadczeniem na stanowisku w dziale sprzedaży (sklep, hurtownia, ASO itp.),
  • Biegła umiejętność obsługi komputera, przede wszystkim pakietu MS Office,
  • Dyspozycyjność w zakresie delegacji do klientów, pracy w terenie,
  • Czynne prawo jazdy kat. B,
  • Umiejętności negocjacyjne,
  • Praktyczna znajomość nowoczesnych metod i technik sprzedaży,
  • Pewność siebie, znakomite umiejętności interpersonalne, orientacja na osiąganie celów,
  • Aktywność i zaangażowanie w powierzone obowiązki, dobra organizacja pracy,
  • Samodzielność w pracy, skrupulatność i dokładność wykonywania powierzonych zadań.

Oferujemy:

  • Stabilną współpracę z firmą o długoletniej tradycji i mocnej pozycji na rynku w skali całej Europy (poszukujemy TYLKO kandydatów gotowych na długotrwałą współpracę, gdyż cykl wdrożenia trwa przynajmniej kilka miesięcy),
  • Bardzo dużą swobodę stanowiska pracy,
  • Możliwość rozwoju, szkoleń i współpracy z wieloma działami firmy i klientami zewnętrznymi,
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej oraz dofinansowanie do karty sportowej,
  • Atmosferę opartą na wzajemnym szacunku i pyszną kawę.

Szczegóły dotyczące pracy w firmie VanKing Celkar Group Sp. z o.o. na stronie https://vanking.pl/firma/

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony na Facebook oraz LinkedIn.