Ravenol Polska – Doradca techniczny klienta

12 kwietnia 2023, 8:47

Firma Ravenol Polska Sp. z o.o. jest przedstawicielem na Polskę niemieckiego koncernu Ravensberger Schmierstoffvertrieb GmbH, właściciela marki Ravenol. W ciągu ostatnich lat staliśmy się liderem na rynku płynów ATF. Ciągle się rozwijamy i poszerzamy grono zadowolonych ze współpracy klientów.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Doradca techniczny klienta

Region: Starogard Gdański / praca hybrydowa

Zakres obowiązków:

  • współpraca z partnerami i dystrybutorami w zakresie technicznym dotycząca zastosowania i norm produktów RAVENOL,
  • wsparcie merytoryczno-techniczne działu marketingu i sprzedaży,
  • doradztwo w doborze odpowiednich produktów na podstawie norm, zaleceń, nr OE przy użyciu narzędzi i danych RAVENOL
  • redagowanie artykułów technicznych na tematy związane z zastosowaniem produktów Ravenol i pokrewne tematy motoryzacyjne,
  • weryfikacja merytoryczna materiałów reklamowych,
  • obsługa merytoryczna wybranych forów internetowych,
  • nadzór i weryfikacja zgodności treści kart produktów.

Oferujemy:

  • pracę w przyjaznej atmosferze w zgranym i doświadczonym zespole,
  • atrakcyjne wynagrodzenie od 4000 zł do 7000 zł netto, adekwatne do doświadczenia i wyników pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego i poszerzenia kwalifikacji,
  • szkolenia techniczne rozwijające umiejętności zawodowe,
  • możliwość pracy hybrydowej,
  • niezbędne narzędzia pracy: komputer, telefon.

Wymagania:

  • dobra znajomość rynku olejów dla motoryzacji,
  • wyksztalcenie techniczne,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji interpersonalnej,
  • doświadczenie w pracy na stanowisku doradcy technicznego, lub podobnym,
  • zaangażowanie i samodzielność w pracy,
  • dobra organizacja własnej pracy,
    umiejętność rozwiązywania problemów i działania w sytuacjach kryzysowych (praca z wymagającym klientem),
  • systematyczność, dokładność i rzetelność,
  • umiejętność pracy w zespole, współpracy z innymi działami,
  • mile widziane prawo jazdy kat. B,
  • dobra znajomość j. angielskiego, lub niemieckiego,
  • dobra znajomość pakietu Microsoft Office, TecDoc, HaynesPro.

Zainteresowanych Kandydatów zapraszamy do przesłania CV wraz ze zdjęciem do dnia 30.04.2023r. na niżej podany adres:

Ravenol Polska Sp. z o. o

Ul. Chojnicka 61, 83-200 Starogard Gdański

lub mailowo:

rekrutacja@ravenol.pl

Uprzejmie informujemy, że po analizie aplikacji skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.