Menadżer regionu

17 lutego 2016, 0:00 Oferta może być już nieaktualna

Celkar Sp. z o.o. poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Opis stanowiska:

  • Poszukiwanie nowych klientów na powierzonym terenie, budowanie i rozwijanie z nimi relacji
  • Prowadzenie negocjacji
  • Obsługa klientów: przygotowywanie ofert, rozwiązywanie problemów, obsługa posprzedażowa, monitorowanie wyników
  • Współpraca z oddziałami na powierzonym terenie
  • Realizowaniem polityki sprzedażowej produktów firmy
  • Bezpośrednie raportowanie wyników do Dyrektora Handlowego

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość części samochodowych i branży
  • Doświadczenie w dziale handlowym i pracy w terenie minimum 2 lata
  • Prowadzenie własnej działalności gospodarczej lub gotowość do jej uruchomienia
  • Wykształcenie średnie
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Pewność siebie, znakomite umiejętności interpersonalne, orientacja na osiąganie celów
  • Biegła umiejętność obsługi komputera, przede wszystkim pakietu MS Office
  • Samodzielność w pracy, skrupulatność i dokładność wykonywania powierzonych zadań

Oferujemy:

  • Stałą umowę z gwarantowanym wynagrodzeniem podstawowym i bardzo atrakcyjny system prowizji od osiągniętych wyników
  • Narzędzia pracy: laptop, telefon komórkowy, samochód
  • Pracę w firmie o długiej tradycji i mocnej pozycji na rynku w skali całej Europy
  • Możliwość rozwoju, szkoleń i awansu
  • Stabilne, długoterminowe zatrudnienie
  • Pracę w młodym, miłym i przyjaznym zespole
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej

Zapraszamy do składania swoich aplikacji (CV bez listu motywacyjnego) na adres:
praca@celkar.pl

Szczegóły dotyczące pracy w firmie celkar na stronie celkar.pl/kim-jestesmy/