Marpeto – Przedstawiciel techniczno-handlowy

13 czerwca 2022, 8:29

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Przedstawiciel techniczno-handlowy

Miejsce pracy:

  • Warszawa i okolice
  • Rzeszów i okolice

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu;
  • Komunikatywność, zaangażowanie i dobra organizacja pracy;
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania dobrych kontaktów handlowych;
  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej;
  • Znajomość rynku części zamiennych do samochodów ciężarowych.

Opis stanowiska:

  • Prezentacja oferty, doradztwo techniczne oraz realizacja sprzedaży części zamiennych;
  • Obsługa klientów firmy i pozyskiwanie nowych.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub na podstawie umowy B2B;
    motywujący system wynagrodzeń;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczeń w przyjaznym
    i fachowym zespole;
  • Wszelkie narzędzia niezbędne do pracy (samochód, telefon komórkowy, laptop).

Dokumenty aplikacyjne zaopatrzone w poniższą klauzulę wraz ze zdjęciem prosimy wysyłać na adres: rekrutacja@marpeto.pl podając w tytule maila miejsce pracy.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.