Henkel – Przedstawiciel Techniczno-Handlowy

24 kwietnia 2018, 13:34 Oferta może być już nieaktualna

Henkel Adhesive Technologies to światowy lider rynku klejów, uszczelniania i konserwacji podłoża. Stało się tak za zasługą naszego ambitnego personelu. Na potrzeby klientów tworzymy unikalne technologie, które przenikają nasz codzienny świat. Sukces w tej branży opiera się na ciągłej innowacyjności i dążeniu do doskonałości. Praca w Henklu to nie tylko praca. To pasja. Czy chcesz dołączyć do naszego zespołu?

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Przedstawiciel Techniczno-Handlowy (automotive aftermarket) (m/k)

Lokalizacja: woj. łódzkie oraz wielkopolskie

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie i rozwój kontaktów handlowych z obecnymi kontrahentami na podległym terenie
  • Realizacja wdrożonych planów sprzedażowych oraz akcji marketingowych
  • Zapewnienie klientom przed i posprzedażowego wsparcia technicznego poprzez systematyczne prowadzenie szkoleń, prezentacji, itp.
  • Przygotowywanie ofert handlowych oraz raportów sprzedażowych
  • Analiza rynku oraz działań konkurencji rynku motoryzacyjnego

Kogo szukamy:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: mechanika, elektrotechnika)
  • Minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe w sprzedaży na rynku motoryzacyjnym,
  • Duża samodzielność i nastawienie na wyniki
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Zdolności negocjacyjne i analityczne
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kategorii B i gotowość do częstych podróży
  • Mile widziana znajomość technik klejenia, budowy pojazdów oraz technologii napraw wykorzystywanych w warsztatach samochodowych

Co oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie będącej liderem na światowym rynku klejów
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód służbowy)
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Pracę w profesjonalnym i odnoszącym sukcesy zespole
  • Atrakcyjny pakiet dodatkowych benefitów

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.