Banner – Przedstawiciel regionalny

27 kwietnia 2023, 15:13

Spółka Banner to niezależna, austriacka firma rodzinna o międzynarodowym zasięgu, posiadająca wieloletnie doświadczenie w produkcji i dystrybucji akumulatorów rozruchowych, przemysłowych oraz oprzyrządowania do obsługi akumulatorów. Nasze wiodące marki, takie jak: Power Bull, Running Bull, Energy Bull, Starting Bull, Bike Bull oraz Buffalo Bull, są od wielu lat doskonale znane na europejskim rynku motoryzacyjnym.

Polski oddział Spółki Banner poszukuje kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel Regionalny

Polska Południowa

Opis stanowiska:

  • obsługa aktywnych klientów: dystrybutorzy części samochodowych, regionalne hurtownie motoryzacyjne, sklepy motoryzacyjne itp.,
  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • negocjowanie warunków handlowych,
  • realizowanie założonego planu sprzedażowego,
  • utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi i nowymi klientami,
  • aktywny udział w szkoleniach klientów,
  • rejon działania: obszar Polski południowej (około 1/3 terytorium kraju).

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z bezpośrednią sprzedażą terenową oraz w pracy z odbiorcami działającymi na rynku motoryzacyjnym, szczególnie w obszarze części zamiennych,
  • preferowane miejsce zamieszkania – obszar woj. śląskiego,
  • gotowość do częstych podróży służbowych (2 noce w tygodniu poza miejscem zamieszkania),
  • prawo jazdy kat. B oraz praktyka w prowadzeniu samochodu,
  • znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • umowę o pracę oraz premię związaną ze stopniem realizacji celów sprzedażowych,
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód osobowy, telefon, laptop, pełne pokrycie kosztów wyjazdów służbowych),
  • dużą samodzielność i autonomię w działaniu,
  • pracę z dobrej jakości, markowym produktem w firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej.

Kontakt:

e-mail: office.bpl@bannerbatteries.com

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Banner Polska Sp. z o.o.

www.bannerbatterien.com/pl

W CV oraz liście motywacyjnym prosimy o dopisanie klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Banner Polska Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

Informujemy, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Banner Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach.