Auto Euro – Doradca – Sprzedawca Handlowy

29 lipca 2019, 12:54 Oferta może być już nieaktualna

Doradca – Sprzedawca Handlowy

Miejsce pracy: Starogard Gdański, Pruszcz Gdański

Opis Stanowiska:

  • Aktywne rozpoznawanie potrzeb Klientów
  • Informowanie o bieżących akcjach promocyjnych
  • Realizacja celów sprzedażowych
  • Kontakt telefoniczny i e-mailowy z Klientami
  • Prowadzenie rozmów w sposób odpowiadający wysokim oczekiwaniom Klientów, zgodnie z wyznaczonymi standardami obsługi Klienta

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku sprzedażowym/doradczym
  • Otwartość i pewność siebie w komunikacji z Klientem
  • Sumienność, orientacja na wyniki, umiejętność planowania i realizacji powierzonych zadań, umiejętność pracy w zespole, wysoka kultura osobista, zdolności komunikacyjne
  • Dobra znajomość obsługi komputera
  • Znajomość branży motoryzacyjnej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Odpowiedzialną i interesującą pracę w rozwijającej się i stabilnej firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • Ponadprzeciętny i bardzo atrakcyjny system wynagrodzeń-pensja podstawowa plus prowizja od sprzedaży

CV prosimy przesyłać na adres: m.wardawy@autoeuro.com.pl i g.pietras@autoeuro.com.pl