Spółka MOTO Flota pod kierownictwem nowego prezesa

16 sierpnia 2023, 10:04

Firma MOTO Flota ma nowego prezesa zarządu. Spółką zajmującą się świadczeniem kompleksowych usług serwisowych na terenie całego kraju kierował będzie Łukasz Barczyk.

Łukasz Barczyk na stanowisku prezesa zarządu MOTO Floty

Łukasz Barczyk związany jest z rynkiem motoryzacyjnym od ponad 16 lat. Doświadczenie zdobywał jako doradca serwisowy w koncernie Toyota. Pracował również jako kierownik działu operacyjnego w firmach z branży CFM. Z MOTO Flotą związany jest od 2019 roku, gdzie początkowo pełnił rolę project managera, a następnie dyrektora ds. rozwoju. Jest absolwentem Politechniki Śląskiej oraz Akademii WSB w Chorzowie.

– Ścieżka zawodowa, którą przeszedłem w MOTO Flocie sprawiła, że wiele procesów poznałem od podszewki. Miałem również możliwość uczestniczenia w tworzeniu, implementacji oraz ewaluacji szeregu projektów, dzięki czemu budowałem efektywne strategie rozwojowe. Powołanie na stanowisko prezesa jest dużym wyróżnieniem i motorem napędowym do dalszego rozwoju. Przede mną oraz zespołem MOTO Floty stoi wiele ciekawych wyzwań. W planie jest wprowadzenie kolejnych usług, które jeszcze bardziej umocnią pozycję firmy, reagowanie na zmiany zachodzące na rynku oraz dostosowywanie bieżących działań do trendów – mówi Łukasz Barczyk, nowy prezes MOTO Floty.