Prager Sp. z o.o. – Menadżer ds. rozwoju rynków

21 lutego 2017, 12:06 Oferta może być już nieaktualna

Firma Prager Sp. z o.o. to ogólnopolska firma handlowa zajmująca się od 2006 roku jako autoryzowany bezpośredni importer sprzedażą olejów, smarów i płynów eksploatacyjnych marki Texaco.

Aktualnie w związku  z dynamicznym rozwojem na polskim rynku poszukujemy:

Regionalnych menadżerów ds. rozwoju rynków
w woj.: mazowieckim, śląskim, małopolskim, pomorskim, łódzkim, podlaskim, lubelskim i podkarpackim

Zakres obowiązków

  • rozwój sprzedaży na określonym terenie,
  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami biznesowymi,
  • rozwój dystrybucji najważniejszych grup produktów
  • promowanie i sprzedaż środków smarnych
  • przygotowywanie sprofilowanych ofert handlowych,
  • zarządzanie aktywnościami promocyjnymi u Klientów
  • monitorowanie rynku i analiza konkurencji

Wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w organizacji z sektora dystrybucji części samochodowych i środków smarnych
  • znajomość rynku branży motoryzacyjnej w tym sektora olejów i smarów
  • doświadczenia w zarządzaniu siecią klientów
  • wiedza i doświadczenie we prowadzaniu nowych marek produktów na rynek
  • znajomości obsługi komputera i podstawowej obsługi programów: MS Office
  • dyspozycyjności, uczciwości i komunikatywności
  • umiejętności planowania i organizacji pracy
  • prawa jazdy kat. B
  • praca w systemie home office

Oferujemy

  • szkolenie adaptacyjne oraz kompleksowe przygotowanie na zajmowanym stanowisku
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • możliwość doskonalenia umiejętności i rozwoju zawodowego
  • stabilność zatrudnienia i atrakcyjne warunki pracy dostosowane do indywidualnych potrzeb
  • przyjazną atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV i zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji na adres: praca@prager.com.pl. W tytule maila prosimy o zaznaczenie jakiego rejonu działania dotyczy aplikacja.  Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”