NRF – Specjalista ds. analizy i wprowadzania danych

10 maja 2017, 12:06 Oferta może być już nieaktualna

NRF jest producentem i dystrybutorem części układu chłodzenia i klimatyzacji na rynek motoryzacyjny, do zastosowań w przemyśle stoczniowym oraz ciężkim. Produkty NRF sprzedawane są na całym świecie, przy czym głównymi geograficznymi rynkami zbytu są Europa oraz Stany Zjednoczone. NRF zatrudnia globalnie ponad 400 pracowników, a obrót firmy przekracza 90 mln Euro.

Właścicielem grupy jest holding BANCO, zarejestrowany na giełdzie w Indiach. Siedziba NRF Poland znajduje się w Gdańsku i jest jednym z największych międzynarodowychoddziałów NRF, z lokalnym magazynem wysokiego składowania o powierzchni ponad 6500 m2 oraz działem zarządzania produktami. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. analizy i wprowadzania danych

Miejsce pracy: siedziba firmy, Gdańsk

Opis stanowiska:

  • analiza istniejącej oferty pod kontem spójności i poprawności danych,
  • analiza nowości rynku wtórnego części motoryzacyjnych i działań konkurencji,
  • praca z zewnętrznymi bazami danych, programy do wyszukiwania części po nr VIN i nr OE producentów samochodów,
  • tworzenie własnych baz zamienników i wprowadzanie danych do zewnętrznych baz danych typu TecDoc,
  • raportowanie do kierownika działu Product Managerów.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie preferowane techniczne,
  • minimum 2-3 letnia praktyka na podobnym stanowisku lub związana z wyszukiwaniem/sprzedażą części motoryzacyjnych w hurtowni/sklepie internetowym,
  • znajomość obsługi programów na bazie TecDoc,
  • praktyczna znajomość obsługi komputera w szczególności pakietu MS Office (głównie praca w MS Excel),
  • umiejętność pracy w zespole,
  • łatwość przyswajania nowych zagadnień,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • dobra organizacja pracy, sumienność, dokładność, samodyscyplina.

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej i dynamicznej firmie będącej w czołówce swojego segmentu,
  • możliwość doskonalenia i awansu zawodowego,
  • warunki finansowe do negocjacji.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy: s.rutkowska@nrf.eu

Odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty.

Prosimy o dołączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”