MOTOROL – Przedstawiciel Handlowy

17 lutego 2017, 14:45 Oferta może być już nieaktualna

„MOTOROL” to dystrybutor samochodowych części zamiennych działający od 25 lat na rynku motoryzacyjnym. Ze względu na dynamiczny rozwój poszukujemy kandydata na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy
Region: północno-wschodnia Polska

Opis stanowiska:

  • zapewnienie sprawnej i profesjonalnej obsługi klientom w powierzonym regionie
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • aktywna sprzedaż towarów z oferty handlowej firmy
  • budowanie wysokiej jakości relacji z klientami
  • odpowiadanie na zapytania dotyczące asortymentu
  • współpraca z innymi działami firmy (reklamacji, zwrotu towarów, marketingu itp.)

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość części samochodowych i branży motoryzacyjnej
  • umiejętność obsługi elektronicznych katalogów doboru części motoryzacyjnych
  • wykształcenie min. Średnie (mile widziane techniczne)
  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność obsługi komputera, znajomość pakietu MS Office
  • uczciwość, dokładność, terminowość oraz zaangażowanie w wypełnianiu powierzonych obowiązków
  • komunikatywność oraz łatwość nawiązywania kontaktów
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach
  • niezbędne narzędzia pracy

Dziękujemy za wszystkie wysłane aplikacje, zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres aneta@motorol.pl

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. Dz. Ust. 133 poz. 883).