Autoprotect Polska Sp. z o.o. – Specjalista ds. szkód gwarancyjnych

17 lutego 2017, 8:41 Oferta może być już nieaktualna

Autoprotect Polska jest oddziałem angielskiej firmy AutoProtect MBI. Zajmujemy się tworzeniem i obsługą programów ubezpieczeniowych skierowanych do rynku motoryzacyjnego, między innymi przedłużone gwarancje na pojazdy nowe, gwarancje techniczne na pojazdy używane, ubezpieczenia GAP i wiele innych. Współpracujemy z importerami samochodów, sieciami dealerskimi, niezależnymi sprzedawcami samochodów używanych, firmami leasingowymi, bankami. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. szkód gwarancyjnych
 Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

Praca na tym stanowisku będzie polegała na prowadzeniu pełnej likwidacji szkód polegających na awarii pojazdu w tym, przyjmowanie zgłoszeń, analiza kosztorysów napraw, analiza przyczyn i zakresu awarii, współpraca z rzeczoznawcami, rozliczenia kosztów napraw, prowadzenie korespondencji z serwisami i ubezpieczonymi, obsługa systemu informatycznego.

Od kandydatów wymagamy:

  • wykształcenia min. średniego w zakresie techniki samochodowej
  • doświadczenia w pracy warsztatowej
  • doświadczenia w dziale obsługi serwisowej
  • biegłej obsługi komputera
  • znajomości języka angielskiego, również w zakresie technicznym

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • ciekawą pracę w miłym zespole
  • pakiet medyczny

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji emailem na adres rekrutacja@autoprotect.com.pl.

Prosimy o dodanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135).