Auto Land – Koordynator regionu

10 marca 2017, 9:48 Oferta może być już nieaktualna

Dynamicznie rozwijający się dystrybutor części samochodowych, firma Auto Land Polska S.A., zatrudni:

Regionalnego Koordynatora sprzedaży
na teren woj. zachodniopomorskiego oraz lubuskiego

Zakres obowiązków:

  • realizacja planów sprzedaży na przydzielonym terenie
  • zarządzanie pracą zespołów sprzedażowych na podległym terenie
  • wdrożenie procedur firmy na nowych terenach działania spółki
  • negocjowanie warunków współpracy z kluczowymi klientami
  • raportowanie z zakresu osiąganych wyników, wdrożonych działań oraz wyznaczonych celów
  • poszukiwanie nowych rynków
  • realizacja założeń polityki firmy

Wymagania:

  • rzetelność i uczciwość
  • wykształcenie wyższe
  • znajomość branży
  • doświadczenie na stanowisku kierowniczym
  • wysoka kultura osobista
  • optymizm, pozytywne nastawienie do życia i zleconych zadań
  • dyspozycyjność, zaangażowanie w pracę
  • gotowość do podróży służbowych
  • znajomość obsługi komputera
  • prawo jazdy kategorii B
  • komunikatywność

Oferujemy:

  • stałą pracę w stabilnej i nowocześnie zarządzanej firmie
  • możliwość rozwoju osobistego
  • niezbędne narzędzia do pracy: nowy samochód służbowy, laptop, telefon

Zgłoszenia o tytule Koordynator regionu zawierające CV ze zdjęciem oraz oświadczenie „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.).” proszę przesłać e-mailem na rekrutacja@auto-land.pl

Odpowiemy wyłącznie na wybrane zgłoszenia.